Γ’ Εθνική/Μπαράζ ανόδου: τα αποτελέσματα όλων των ομίλων

0
74

Σήμερα πραγματοποιήθηκε η 7η και τελευταία αγωνιστική των αγώνων μπαράζ/ανόδου στην Γ’ Εθνική κατηγορία από τα τοπικά πρωταθλήματα.

Το μίνι-πρωτάθλημα λοιπόν έληξε και οι 3 πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο, σύνολο 24 πήραν το εισιτήριο της ανόδου για την Γ’ Εθνική κατηγορία.

Τα αποτελέσματα – 7η αγωνιστική

1ος όμιλος

Άρης Πετ.-Ηρακλής Αμμουδιάς 4-1

Πανθρακικός-Προσοτσάνη 6-0

Καμπανιακός-Ιπποκράτης 2-0

Ρεπό: Βύρων Καβάλας

Η βαθμολογία

1. Βύρων 14, 11-2

2. Πανθρακικός 13, 14-6

3. Καμπανιακός 11, 9-4

4. Προσοτσάνη 8, 8-9

5. Ιπποκράτης 7, 6-5

6. Άρης Πετρ. 3, 6-19

7. Ηρακλής Αμ. 2, 2-11

2ος όμιλος

Μελιτέας-ΑΟ Χανιώτης 1-4

Επανωμή-Αστέρας Τριποτάμου 1-4

Σβορώνος-ΠΑΟΚ Κρηστώνης 2-1

Ρεπό: Εθνικός Γιαννιτσών

Η βαθμολογία

1. Αστέρας Τρ. 18, 19-3

2. ΑΟ Χανιώτης 11, 11-7

3. Σβορώνος 10, 13-6

4. ΠΑΟΚ Κρηστώνης 8, 10-5

5. Επανωμή 7, 8-11

6. Εθνικός 4, 4-15

7. Μελιτέας 1, 3-21

3ος όμιλος

Αστέρας Πετριτή-Απόλλων Πάργας 3-0

Καστοριά-Ξηροβούνι 3-0

Θύελλα Κατσικά-Αναγέννηση Στάνου 2-0

Ρεπό: Ν. Σελεύκεια

Η βαθμολογία

1. Αστέρας Π. 13, 10-3

2. Απόλλων Π. 12, 16-6

3. Καστοριά 12, 9-3

4. Θύελλα Κ. 12, 8-5

5. Αναγέννηση 10, 7-6

6. Ξηροβούνι 3, 4-15

7. Ν. Σελεύκεια 0, 2-18

4ος όμιλος

Νεοχώρι-Στυλίδα 2-0

Αστέρας-Πυρσός 5-1

Δωτιέας-Πύρασος 2-1

Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

Η βαθμολογία

1. Μακεδονικός Φ. 15, 15-3

2. Δωτιέας 11, 15-7

3. Νεοχώρι 11, 8-5

4. Πύρασος 10, 18-6

5. Στυλίδα 7, 4-5

6. Αστέρας Κ. 5, 8-13

7. Πυρσός 0, 2-31

5ος όμιλος

Πανγυθεατικός-Πανθουριακός 2-1

Τσιλιβί-Πανθυρεατικός 0-3 α.α.

Παλληξουριακός-ΑΟ Πάτραι 0-2

Ρεπό: Πανηλειακός

Η βαθμολογία

  1. ΑΟ Πάτραι 14, 11-2
  2. Πανθουριακός 11, 11-6
  3. Πανηλειακός 11, 7-3
  4. Πανγυθεατικός 9, 7-2
  5. Παλληξουριακός 8, 7-5
  6. Πανθυρεατικός 4, 6-11
  7. Τσιλιβή 0, 0-21

6ος όμιλος

Μοσχάτο-Απόλλων Ευπαλίου 5-2

Χαλκίδα-Παναργειακός 1-1

Τενεάτης-Αντίκυρα 2-1

Ρεπό: Αίολος

Η βαθμολογία

1. Μοσχάτο 14, 16-4

2. Παναργειακός 12, 13-5

3. Χαλκίδα 10, 8-3

4. Απόλλων Ε. 9, 12-10

5. Τενεάτης 5, 9-9

6. Αντίκυρα 5, 8-9

7. Αίολος 0, 0-26

7ος όμιλος

Αστέρας Περάματος-Απόλλων Χανίων 4-1

ΑΟ Τυμπακίου-Αγία Παρασκευή 1-1

Ελλάς Ποντίων-Βύζας 1-4

Ρεπό: Νίκη Σητείας

Η βαθμολογία

1. Αγία Παρασκευή 11, 18-5

2. Βύζας 11, 14-4

3. ΑΟ Τυμπακίου 11, 7-5

4. Ελλάς Ποντίων 10, 11-9

5. Απόλλων 7, 6-13

6. Αστέρας Π. 6, 6-19

7. Νίκη Σ. 3, 1-8

8ος όμιλος

Πανσαμιακός-Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου 0-3

Ιάλυσος-Άρης Πετρούπολης 1-2

Αετός Λουτρών-Μαρκό 1-0

Ρεπό: Ελλάς Σύρου

Η βαθμολογία

1. Άρης 16, 21-5

2. Ιάλυσος 11, 9-4

3. Μαρκό 9, 7-2

4. Αετός 9, 7-7

5. Ελλάς Σύρου 8, 11-7

6. Ατρόμητος 6, 6-10

7. Πανσαμιακός 0, 0-26

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here