Γ’ Εθνική, μπαράζ ανόδου: όλα τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής

0
60

Σήμερα πραγματοποιήθηκε η 2η αγωνιστική των αγώνων/μπαράζ ανόδου στην Γ’ Εθνικής κατηγορία.

Τα αποτελέσματα όλων των ομίλων είναι:

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος
Πανθρακικός-Ιπποκράτης 3-2
Άρης Πετεινού-Βύρων Καβάλας 0-1
Ηρακλής Αμμουδιάς-Καμπανιακός 0-0
Ρεπό: Προσοτσάνη

Η βαθμολογία

  1. Πανθρακικός 4, 4-3
  2. Βύρων Καβάλας 4, 2-1
  3. Καμπανικός 4, 4-1
  4. Ιπποκράτης 3, 4-4
  5. Ηρακλής Αμουδιάς 1, 0-0
  6. Προσοτσάνη 0, 1-2
  7. Άρης Πετεινού 0, 1-5

2ος όμιλος
Αναγέννηση Επανομής-ΠΑΟΚ Κρηστώνης 2-2
Μελιτέας Μελίτης-Εθνικός Γιαννιτσών 1-1
ΑΟ Χανιώτης-Σβορώνος 1-1
Ρεπό: Αστέρας Τριποτάμου

Η βαθμολογία

  1. Σβορώνος 4, 8-1
  2. Αναγέννηση Επ. 4, 4-3
  3. Αστέρας Τρ. 3, 2-1
  4. Εθνικός Γιαννιτσών 1, 2-3
  5. ΠΑΟΚ Κρηστώνη 1, 3-4
  6. Μελιτές 1, 1-8
  7. ΑΟ Χανιώτης 1, 1-1

3ος όμιλος
Θύελλα Κατσικά-ΑΕ Ξηροβουνίου 2-0
Αστέρας Πετριτή-ΑΟ Ν. Σελεύκειας 2-1
Απόλλων Πάργας-Καστοριά 0-1
Ρεπό: Αναγέννηση Στάνου

Η βαθμολογία

  1. Θύελλα Κατσικά 6, 4-0
  2. Αστέρας Πετριτή 6, 3-1
  3. Καστοριά 3, 1-1
  4. Αναγέννηση Στάνου 3, 1-0
  5. Απόλλων Πάργας 0, 0-1
  6. Ξηροβούνι 0, 0-3
  7. Νέα Σελεύκεια 0, 1-4

4ος όμιλος
Αστέρας Καρδίτσας-Πύρασος Νέας Αγχιάλου 1-4
Διγενής Νεοχωρίου-Μακεδονικός Φούφα 0-1
ΑΟ Στυλίδας-Δωτιέας Αγιάς 0-1
Ρεπό: Πυρσός Γρεβενών

Η βαθμολογία

  1. Μακεδονικός Φ. 6, 4-0
  2. Πύρασος 6, 13-1
  3. Δωτιέας 4, 2-1
  4. Νεοχώρι 1, 1-2
  5. Στυλίδα 0, 0-1
  6. Αστέρας Καρδ. 0, 1-7
  7. Πυρσός Γρ. 0, 0-9

5ος όμιλος
Πανγυθεατικός-Πανηλειακός 0-0
Πανθουριακός-Παλληξουριακός 1-1
ΑΟ Τσιλιβή-ΑΟ Πάτραι 0-3 α.α.
Ρεπό: Πανθυρεατικός

Η βαθμολογία

  1. Πάτρα 6, 6-0
  2. Πανηλειακός 4, 3-0
  3. Παλληξουριακός 2, 1-1
  4. Πανγυθεατικός 2, 0-0
  5. Πανθουριακός 1, 1-1
  6. Πανθυρεατικός 0, 0-3
  7. Τσιλιβί 0, 0-6

6ος όμιλος
ΑΟ Χαλκίς-Κυπάρισσος Αντίκυρας 1-1
ΑΕ Μοσχάτου-Αίολος 4-0
Απόλλων Ευπαλίου-Τενεάτης Αθικίων 2-1
Ρεπό: Παναργειακός

Η βαθμολογία

  1. Μοσχάτο 6, 7-1
  2. Χαλκίδα 4, 5-1
  3. Απόλλων 3, 2-1
  4. Αντίκυρα 2, 2-2
  5. Παναργειακός 1, 1-1
  6. Τενεάτη 0, 2-5
  7. Αίολος 0, 0-8

7ος όμιλος
ΑΟ Τυμπακίου-Βύζας Μεγάρων 0-0
Αστέρας Περάματος-Νίκη Σητείας 2-0
Απόλλων Αγ. Ιωάννη-Ελλάς Ποντίων 1-1
Ρεπό: Αγία Παρασκευή

Η βαθμολογία

  1. ΑΟ Τυμπακίου 4, 1-0
  2. Ελλάς Ποντίων 4, 3-1
  3. Αστέρας 3, 2-2
  4. Βύζας 2, 1-1
  5. Αγία Παρασκευή 1, 1-1
  6. Απόλλων 1, 1-1
  7. Νίκη Σητείας 0, 0-3

8ος όμιλος
Ιάλυσος-Μαρκό 0-0
Πανσαμιακός-Ελλάς Σύρου 0-4
Ατρόμητος Αγ. Γεωργίου-Αετός Λουτρών 1-0
Ρεπό: Άρης Πετρούπολης

Η βαθμολογία

  1. Ελλάς Σύρου 4, 6-2
  2. Ατρόμητος 3, 1-0
  3. Αετός 3, 3-1
  4. Ιάλυσος 2, 2-2
  5. Μαρκό 2, 1-1
  6. Άρης Πετρούπολης 1, 1-1
  7. Πανσαμιακός 0, 0-7

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here