Κύπελλο Ελλάδος: οι διαιτητές και το πρόγραμμα της 3ης φάσης

0
21

Το Σάββατο 25 και Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου θα πραγματοποιηθούν τα παιχνίδια της τρίτης φάσης του κυπέλλου Ελλάδος.

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής:

Σάββατο 25 Σεπτεμβρίου 

Εθνικός-Προοδευτική (15.00, Δημ. Αγ. Αναργύρων)

Διαιτητής: Αν. Βλάχος (Ανατ. Αττικής)

Βοηθοί: Γουρνιάς, Βιτσεντζάτος (Αν. Αττικής)

Άρης Σούδας – Διαγόρας Ρόδου (16.00, Δημ. Περιβολίων)

Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Μαυραντωνάκης, Δασκαλάκης (Ηρακλείου)

Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου (16.00)

ΟΦ Ιεράπετρας – Καλαμάτα (Βουζουνεράκειο, 15.00)

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Δασκαλομαρκάκης (Ρεθύμνου)

Γιούχτας-Άγιος Νικόλαος (Δημ. Αρχανων)

Διαιτητής: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

Βοηθοί: Πάγκαλος, Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)

Διαγόρας Βραχνέικων-Παναχαϊκή (Δημ. Βραχνέικων)

Διαιτητής: Αντωνίου (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Κάλλης, Καραθανάσης (Αν. Αττικής)

Αχέρων Καναλακίου – Ολυμπιακός Βόλου (Δημ. Καναλακίου)

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθήνας)

Βοηθοί: Ζήρδας, Τσολακίδης (Αθήνας)

Λευκίμμη – Απόλλων Πόντου (Δημ. Λευκίμμης)

Διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Διαμαντής, Λιόντος (Ηπείρου)

Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας – Λεβαδειακός (Δημ. Νέας Μηχανιώνας)

Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)

Βοηθοί: Βρούζος, Μηνούδης (Πιερίας)

Καραϊσκάκης Άρτας – Ξάνθη (Δημ. Άρτας)

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθήνας)

Βοηθοί: Ίσσα, Νικολάου (Αθήνας)

Απόλλων Λάρισας – ΑΕΛ (Φιλιππούπολης)

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Βοηθοί: Δίπλαρης, Βογιατζής (Καρδίτσας)

Εδεσσαϊκός-Κοζάνη (Δημ. Ριζαρίου)

Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Αϊναλής, Κουφός (Μακεδονίας)

Πιερικός – Ηρακλής (Α’ ΔΑΚ Κατερίνης)

Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Βοηθοί: Καμπερίδης, Κουκούμης (Δράμας)

Θησέας Αγριάς – Πανσερραϊκός (Δημ. Νεάπολης)

Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

Βοηθοί: Μάνος, Νίκζας (Λάρισας)

Φήκη – Νίκη Βόλου (Δημ. Τρικάλων)

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Χριστοδούλου (Ημαθίας), Παραφέστας (Λάρισας)

Παναγρινιακός – Τρίκαλα (Παναιτωλικού)

Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας / Λευκάδας)

Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας / Λευκάδας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας (Δημ. Βέροιας)

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Χατζηνάκος, Τσακίρης (Δράμας)

Θεσπρωτός – Αλμωπός Αριδαίας (ΠΕΑΚΙ Ανατολής)

Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος, Μποζατζίδης (Μακεδονίας)

ΠΑΟ Ρουφ – Εργοτέλης (Πανιωνίου)

Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Δημόπουλος, Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)

Νέα Αρτάκη – Κηφισιά (Δημ. Νέας Αρτάκης)

Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)

Βοηθοί: Πλακάς (Δυτ. Αττικής), Χρηστάκος (Πειραιά)

Αιγάλεω – Χανιά («Στ. Μαυροθαλασσίτης»)

Διαιτητής: Λάμπρου (Εύβοιας)

Βοηθοί: Κωνστάντιος, Πριόνας (Εύβοιας)

Καλλιθέα – Επισκοπή (Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)

Διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας)

Βοηθοί: Κακαφώνης, Οικονόμου (Αχαΐας)

Ηλιούπολη – Αστέρας Βλαχιώτη (Δημ. Ηλιούπολης)

Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Κύριος (Αρκαδίας), Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)

Εθνικός Σοχού-ΑΟ Υπάτου (Δημ. Σοχού)

Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Βοηθοί: Τζιώτζιος (Θράκης), Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here