Κύπελλο Ελλάδος: όλοι οι τελικοί των Ενώσεων

0
30

Οι κυπελλούχοι των Ενώσεων τα τελευταία χρόνια συμμετέχουν στο κύπελλο Ελλάδος. Οπότε ενδιαφέρον έχει να δούμε όλους τους τελικούς των Ενώσεων και ποιες ομάδες κατέκτησαν το κύπελλο ανά Ένωση.

Όλοι οι τελικοί:

ΕΠΣ Έβρου: Αλεξανδρούπολη-Ορέστης 2-1

ΕΠΣ Θράκης: Πανθρακικός-Δόξα Γρατινής 3-3, 7-6 πεν.

ΕΠΣ Ξάνθης: Άρης Πετεινού-Ελπίδα Γεν. 2-1

ΕΠΣ Δράμας: ΑΕ Καλαμπακίου-Δόξα Βώλακα 1-0

ΕΠΣ Καβάλας: Βύρων-Δόξα Θεολόγου 1-0

ΕΠΣ Σερρών: Απόλλων Παρ.-Ηρακλής Αμμουδιάς 3-0

ΕΠΣ Κιλκίς: Αναγέννηση Πλαγιά-ΠΑΟΚ Κρηστώνης 3-2

ΕΠΣ Μακεδονίας: Ιωνικός-Ορφέας Σουρωτής 4-0

ΕΠΣ Χαλκιδικής: Αετός Βαρβάρας-ΑΟ Χανιώτης 1-0

ΕΠΣ Πέλλας: Γιαννιτσά-Άρης Νησίου 1-0

ΕΠΣ Ημαθίας: Αστέρας Τρ.-Μέγας Αλέξανδρος 1-1, 5-4 πεν.

ΕΠΣ Πιερίας: Βατανιακός-Σβορώνος 3-1 πεν.

ΕΠΣ Φλώρινας: Μελιτέας-Ατρόμητος Κ. Κλεινών 2-0

ΕΠΣ Καστοριάς: Παναργειακός-Αστραπή Μεσ. 8-7 πεν.

ΕΠΣ Γρεβενών: Κτηνοτροφικός-Μακεδονικός 7-1

ΕΠΣ Τρικάλων: Φήκη-Νεοχώρι 4-1

ΕΠΣ Λάρισας: Ελασσόνα-Ηρακλής Λ. 9-8 πεν.

ΕΠΣ Καρδίτσας: Ατρόμητος Π.-Αστέρας Κ. 1-0

ΕΠΣ Θεσσαλίας: Πύρασος-Αγία Άννα 2-1

ΕΠΣ Ηπείρου: ΠΑΣ Κράψης-ΠΑΟ Κουτσελιού 1-0

ΕΠΣ Θεσπρωτίας: Νέα Σελεύκεια-ΑΟ Πλαταριάς 1-0

ΕΠΣ Πρέβεζας: Τηλυκράτης-Θρίαμβος 3-0

ΕΠΣ Άρτας: Αναγέννηση-Ξηροβούνι 3-1

ΕΠΣ Κέρκυρας: Αστέρας Πετριτή-Θιναλιακός 2-1

ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας: Ναυπακτιακός-Παναγρινιακός 4-3 πεν.

ΕΠΣ Φωκίδας: Απόλλων-Αμφισσαϊκός 5-2

ΕΠΣ Ευρυτανίας: Αίολος-Ποταμιά 1-0

ΕΠΣ Φθιώτιδας: Αστέρας Σταυρού-Αταλάντη 1-0

ΕΠΣ Βοιωτίας: ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας 5-3 ΠΕΝ.

ΕΠΣ Εύβοιας: Νέα Αρτάκη-Χαλκίδα 1-0

ΕΠΣ Αθηνών: Ηλιούπολη-Διάνα Ηλιούπολης 3-1

ΕΠΣ Πειραιά: Ελλάς Ποντίων-Προοδευτική 2-1

ΕΠΣ Αν. Αττικής: Άρης Βούλας-Τριγλία 4-2 πεν.

ΕΠΣ Δυτ. Αττικής: Πανελευσινιακός-Εθνικός Παν. 2-0

ΕΠΣ Κορινθίας: Πανκαμαριακός-Πέλοπας 2-0

ΕΠΣ Αχαΐας: Διαγόρας Βραχν.-ΑΟ Πάτραι 2-0

ΕΠΣ Ηλείας: ΠΑΟ Βάρδας-Αίας Γαστούνης 3-1

ΕΠΣ Αρκαδίας: Ερμής Μελιγούς-Παναρκαδικός 2-1

ΕΠΣ Αργολίδας: Φοίνικας-Παναργειακός 2-1

ΕΠΣ Μεσσηνίας: Πανθουριακός-ΑΕ Μάνης 2-1

ΕΠΣ Ζακύνθου: ΑΟ Κατασταρίου-Φλόγα Κυψέλης 1-0

ΕΠΣ Κεφαλληνίας: Παλληξουριακός-Εικοσιμία 1-0

ΕΠΣ Λακωνίας: Μολαϊκός-Άρης Σκάλας 1-0

ΕΠΣ Χανίων: Απόλλων-Ήφαιστος 4-0

ΕΠΣ Ρεθύμνου: Ερμής-Αστέρας 1-0

ΕΠΣ Ηρακλείου: Αλμυρός-Ατσαλένιος 6-5 πεν.

ΕΠΣ Λασιθίου: Άγιος Νικόλαος-Νίκη Σητείας 4-0

ΕΠΣ Λέσβου: Αετός Λουτρών-Ηρακλής Ατσικής 4-2

ΕΠΣ Σάμου: Πανσαμιακός-ΑΟ Μεσαριάς 3-0

ΕΠΣ Χίου: Ποσειδών-Απόλλωνας 2-1

ΕΠΣ Δωδεκανήσων: ΑΕΡ Αφάντου-Φοίβος Κρεμαστής 2-1

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here