Μπαράζ ανόδου/Γ’ Εθνική: το πρόγραμμα της τελευταίας αγωνιστικής

0
88

Αύριο στις 17.00 θα πραγματοποιηθεί η 7η και τελευταία αγωνιστική των αγώνων μπαράζ για την Γ’ Εθνική στα οποία συμμετέχουν οι πρωταθλήτριες των Ενώσεων όλης της χώρας.

Να θυμίσουμε ότι οι 3 πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο θα πάρουν την άνοδο στην Γ’ Εθνική της οποίας οι όμιλοι τη νέα σεζόν θα έχουν από 18 ομάδες.

Το αυριανό πρόγραμμα:

1ος όμιλος

Άρης Πετ.-Ηρακλής Αμμουδιάς

Πανθρακικός-Προσοτσάνη

Καμπανιακός-Ιπποκράτης

Ρεπό: Βύρων Καβάλας

Η βαθμολογία

1. Βύρων 14, 11-2

2. Πανθρακικός 10, 8-6

3. Προσοτσάνη 8, 8-3

4. Καμπανικός 8, 4-3

5. Ιπποκράτης 7, 6-3

6. Ηρακλής 2, 1-7

7. Άρης Πετ. 0, 2-18

2ος όμιλος

Μελιτέας-ΑΟ Χανιώτης

Επανωμή-Αστέρας Τριποτάμου

Σβορώνος-ΠΑΟΚ Κρηστώνης

Ρεπό: Εθνικός Γιαννιτσών

Η βαθμολογία

1. Αστέρας Τρ. 15, 15-2

2. ΠΑΟΚ Κρηστώνη 8, 14-8

3. ΑΟ Χανιώτης 8, 7-6

4. Σβορώνης 7, 11-5

5. Επανωμή 7, 7-7

6. Εθνικός 4, 4-15

7. Μελιτέας 1, 2-17

3ος όμιλος

Αστέρας Πετριτή-Απόλλων Πάργας

Καστοριά-Ξηροβούνι

Θύελλα Κατσικά-Αναγέννηση Στάνου

Ρεπό: Ν. Σελεύκεια

Η βαθμολογία

1. Απόλλων 12, 16-3

2. Αστέρας Π. 10, 7-3

3. Αναγέννηση 10, 7-4

4. Καστοριά 9, 6-3

5. Θύελλα 9, 6-5

6. Ξηροβούνι 3, 4-12

7. Ν. Σελεύκεια 0, 2-18

4ος όμιλος

Νεοχώρι-Στυλίδα

Αστέρας-Πυρσός

Δωτιέας-Πύρασος

Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

Η βαθμολογία

1. Μακεδονικός Φ. 15, 15-3

2. Πύρασος 10, 17-4

3. Δωτιέας 8, 13-6

4. Νεοχώρι 8, 6-5

5. Στυλίδα 7, 4-3

6. Αστέρας Κ. 2, 3-12

7. Πυρσός 0, 1-26

5ος όμιλος

Πανγυθεατικός-Πανθουριακός

Τσιλιβί-Πανθυρεατικός

Παλληξουριακός-ΑΟ Πάτραι

Ρεπό: Πανηλειακός

Η βαθμολογία

  1. ΑΟ Πάτραι 11, 9-2
  2. Πανθουριακός 11, 10-4
  3. Πανηλειακός 11, 7-3
  4. Παλληξουριακός 8, 7-3
  5. Πανγυθεατικός 6, 4-2
  6. Πανθυρεατικός 1, 3-11
  7. Τσιλιβή 0, 0-18

6ος όμιλος

Μοσχάτο-Απόλλων Ευπαλίου

Χαλκίδα-Παναργειακός

Τενεάτης-Αντίκυρα

Ρεπό: Αίολος

Η βαθμολογία

1. Μοσχάτο 11, 11-2

2. Παναργειακός 11, 12-4

3. Απόλλων 9, 5-5

4. Χαλκίδα 9, 7-2

5. Αντίκυρα 5, 7-7

6. Τενεάτης 4, 7-8

7. Αίολος 0, 0-26

7ος όμιλος

Αστέρας Περάματος-Απόλλων Χανίων

ΑΟ Τυμπακίου-Αγία Παρασκευή

Ελλάς Ποντίων-Βύζας

Ρεπό: Νίκη Σητείας

Η βαθμολογία

1. Αγία Παρασκευή 10, 17-4

2. Ελλάς Ποντίων 10, 10-5

3. ΑΟ Τυμπακίου 10, 6-4

4. Βύζας 8, 10-3

5. Απόλλων 7, 5-9

6. Νίκη 3, 1-8

7. Αστέρας 3, 2-18

8ος όμιλος

Πανσαμιακός-Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου

Ιάλυσος-Άρης Πετρούπολης

Αετός Λουτρών-Μαρκό

Ρεπό: Ελλάς Ποντίων

Η βαθμολογία

1. Άρης 13, 19-4

2. Ιάλυσος 11, 8-2

3. Μαρκό 9, 7-1

4. Ελλάς Σύρου 8, 11-7

5. Αετός 6, 6-7

6. Ατρόμητος 3, 3-10

7. Πανσαμιακός 0, 0-22

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here