Ξεκινάει σήμερα το 4ο τουρνουά Ακαδημιών Meteora Cup

0
140

Ξεκινάει σήμερα Παρασκευή 1η Ιουλίου κα θα διαρκέσεις ως την Κυριακή 3 Ιουλίου το 4ο τουρνουά Ακαδημιών Meteora Cup 2022. Το τουρνουά διοργανώνεται από την Soccer Link σε συνδιοργάνωση με την Ακαδημία του ΑΣ Μετέωρα υπό την έγκριση και την αιγίδα του Δήμου Μετεώρων, της Περιφέρειας Θεσσαλίας και της ΕΠΣ Τρικάλων.

Οι ηλικιακές κατηγορίες των ομάδων είναι: Κ16, Κ14, Κ12, Κ10, Κ8.

Τα παιχνίδια θα γίνουν στο Δημοτικό Στάδιο Καλαμπάκας, στο γήπεδο της Διάβας και στο γήπεδο του Καστρακίου.

Το sportskalampaka.gr δημοσιεύει το πλήρες πρόγραμμα των αγώνων.

Όλοι οι όμιλοι όλων των κατηγοριών και το πρόγραμμα των παιχνιδιών τους:

Κ16

1ος όμιλος: Τράχωνες, Έσπερος Τερψιθέας, Κηπούπολη 2, Άγιαξ Τρικάλων

Το πρόγραμμα

Παρασκευή 1 Ιουλίου

18.00 Διάβα, Τράχωνες-Άγιαξ Τρικάλων

18.00 Μετέωρα 4, Έσπερος-Κηπούπολη 2

Σάββατο 2 Ιουλίου

10.00 Διάβα, Κηπούπολη 2-Άγιαξ Τρικάλων

08.45 Καστράκι, Τράχωνες-Έσπερος

Σάββατο 2 Ιουλίου

18.00 Διάβα, Έσπερος-Άγιαξ

18.00 Καστράκι, Τράχωνες-Κηπούπολη

2ος όμιλος: Ακαδημία Coerver, Μετέωρα, ΠΑΣ Γιάννινα

Το πρόγραμμα

1/7, 19.15 Καστράκι, Ακ. Coerver-ΠΑΣ Γιάννινα

2/7, 08.45 Μετέωρα, Μετέωρα-Ακ. Coerver

2/7, 19.15, Μετέωρα 4, Μετέωρα-ΠΑΣ Γιάνινα

3ος όμιλος: Ατρόμητος Μεταμόρφωσης, Κηπούπολη 1, Δήμητρα

Το πρόγραμμα

1/7, 18.00 Μετέωρα, Ατρόμητος-Δήμητρα

2/7, 08.45 Διάβα, Δήμητρα/Κηπούπολη 1

2/7, 19.15 Καστράκι, Ατρόμητος-Κηπούπολη 1

Κ14

1ος όμιλος: Δήμητρα 1, ΠΑΣ Γιάννινα, Ατρόμητος Τριαδίου, Ακαδημία Coerver

Το πρόγραμμα

1/7, 18.00 Καστράκι, Ατρόμητος-Ακ. Coerver

1/7, 19.15 Μετέωρα 3, Δήμητρα-ΠΑΣ Γιάννινα

2/7, 10.00 Μετέωρα 3, Δήμητρα-Ατρόμητος

2/7, 10.00 Μετέωρα 4, ΠΑΣ Γιάννινα-Ακ. Coerver

2/7, 18.00 Μετέωρα 3, Δήμητρα-Ακ. Coerver

2/7, 18.00 Μετέωρα 4, ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος

2ος όμιλος: Δήμητρα 2, Έσπερος Τερψιθέας, Άγιαξ Τρικάλων, Ανατολή

Το πρόγραμμα

1/7, 19.15 Διάβα, Άγιαξ-Ανατολή

1/7, 19.15 Μετέωρα 4, Δήμητρα 2-Έσπερος

2/7, 10.00 Καστράκι, Έσπερος-Ανατολή

2/7, 08.45 Μετέωρα 3, Δήμητρα2-Άγιαξ

2/7, 19.15, Διάβα, Έσπερος-Άγιαξ

2/7, 19.15, Μετέωρα 3, Δήμητρα 2-Ανατολή

Κ12

1ος όμιλος: ΠΑΣ Γιάννινα 1, Αθηναΐδα 1, Δήμητρα

Το πρόγραμμα

1/7, 17.15 Μετέωρα 1, ΠΑΣ Γιάννινα 1-Δήμητρα

2/7, 08.45, Μετέωρα 1, Δήμητρα-Αθηναΐδα 1

2/7, 17.15, Μετέωρα 1, ΠΑΣ Γιάννινα 1-Αθηναΐδα 1

2ος όμιλος: ΠΑΣ Γιάννινα 2, Έσπερος, Άγιαξ

Το πρόγραμμα

1/7, 19.15 Μετέωρα 1, ΠΑΣ Γιάννινα 2, Άγιαξ

2/7, 10.45 Μετέωρα 1, ΠΑΣ Γιάννινα 2-Έσπερος

2/7, 19.15, Μετέωρα 1, Έσπερος-Άγιαξ

3ος όμιλος: Μετέωρα, Αθηναΐδα 2, Ατρόμητος Τριαδίου

Το πρόγραμμα

1/7, 18.15 Μετέωρα 1, Μετέωρα-Αθηναΐδα 2

2/7, 09.15, Μετέωρα 1, Μετέωρα-Ατρόμητος

2/7, 18.15, Μετέωρα 1, Αθηναΐδα 2-Ατρόμητος

Κ10

1ος όμιλος: Έσπερος Τερψιθέας 1, ΠΑΣ Γιάννινα, Άγιαξ 1

Το πρόγραμμα

1/7, 18.00 Μετέωρα 2, Έσπερος 1-Άγιαξ 1

2/7, 08.45 Μετέωρα 2, ΠΑΣ Γιάννινα-Άγιαξ 1

2/7, 19.15, Μετέωρα 2, Έσπερος 1-ΠΑΣ Γιάννινα

2ος όμιλος: Μετέωρα, Άγιαξ, Έσπερος Τερψιθέας 2

Το πρόγραμμα

1/7, 19.15 Μετέωρα 2, Έσπερος 2-Μετέωρα

2/7, 10.00, Μετέωρα 2, Έσπερος 2-Άγιαξ 2

2/7, 17.45, Μετέωρα 2, Άγιαξ 2-Μετέωρα

* Την Κυριακή σε όλες τις κατηγορίες θα πραγματοποιηθούν αγώνες κατάταξης.

* Η Ακαδημία των Μετεώρων θα συμμετάσχει και στην Κ8.

sportskalampaka.gr

 

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here