Οι αθλητικές μεταδόσεις της Δευτέρας

0
10

Η αγωνιστική δράση στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Τόκιο ξεχωρίζει στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας. Ο Μίλτος Τεντόγλου στο μήκος και ο Λευτέρης Πετρούνιας στους κρίκους διεκδικούν μετάλλια.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

00:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 250 Truist Atlanta Open

03:00 ΕΡΤ1, Eurosport 1 Στίβος

03:00 ΕΡΤ1 Μιχάλης Αναστασάκης – σφυροβολία

03:00 ΕΡΤ3, Eurosport 2 Μπιτς βόλεϊ Φάση «16»

04:00 ΕΡΤ 3 Πόλο, Ουγγαρία-Ιταλία

04:00 Eurosport 2 Νιγηρία – Ιαπωνία μπάσκετ

04:20 ΕΡΤ1 Μίλτος Τεντόγλου – μήκος, τελικός

04:30 ΕΡΤ1 Χρήστος Φραντζεσκάκης – σφυροβολία

04:38 ΕΡΤ1 Ραφαέλα Σπανουδάκη 200μ.

05:30 ΕΡΤ3 Ελλάδα – ΗΠΑ – πόλο ανδρών

06:00 Eurosport 1 Άρση Βαρών

06:05 ΕΡΤ2 Αριάδνη Σπανάκη, Αιμιλία Τσουλφά – 470 ιστιοπλοΐας (9η, 10η ιστιοδρομία)

07:00 ΕΡΤ3, Eurosport 2 Μπιτς βόλεϊ Φάση «16»

07:40 ΕΡΤ 3, Eurosport 2 Μπάσκετ γυναικών Γαλλία-ΗΠΑ

08:00 ΕΡΤ2 Πόλο (Α), Σερβία-Μαυροβούνιο

08:35 ΕΡΤ2 Παναγιώτης Μάντης, Παύλος Καγιαλής – 470 ιστιοπλοΐας (9η, 10η ιστιοδρομία)

09:00 ΕΡΤ2 Πινγκ πονγκ: Ομαδικό – Προημιτελικά

09:00 ΕΡΤ 2 Καταδύσεις: 3μ. (Α)

09:40 ΕΡΤ3 Πόλο γυναικών Ισπανία-Κροατία

10:00 ΕΡΤ1, Eurosport 1 Άρση Βαρών– 87k (Γ)

11:00 ΕΡΤ2 Ενόργανη γυμναστική – Τελικοί Οργάνων

11:00 ΕΡΤ2 Λευτέρης Πετρούνιας – τελικός κρίκων

11:00 ΕΡΤ3, Eurosport 2 Ποδόσφαιρο Α’ Ημιτελικός γυναικών ΗΠΑ-Καναδάς

11:45 Eurosport 1 Ενόργανη γυμναστική

12:00 ΕΡΤ SPORTS Ποδηλασία Ομαδικό σπριντ, τελικοί γυναικών

13:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση UEFA Champions League

13:00 ΕΡΤ1 Στίβος

13:00 ΕΡΤ 3 Πόλο Ιαπωνία-Ν. Αφρική

13:20 ΕΡΤ1 Κατερίνα Στεφανίδη – επί κοντώ

13:20 Νικόλ Κυριακοπούλου – επί κοντώ – ΕΡΤ1

13:20 Ελένη Πόλακ – επί κοντώ – ΕΡΤ1

13:30 Ευαγγελία Πλατανιώτη, Εβελίνα Παπάζογλου ντουέτο ελεύθερο πρόγραμμα, καλλιτεχνική κολύμβηση – ΕΡΤ3

13:40 ΕΡΤ2 Πινγκ πονγκ: Ομαδικό – Φάση «16»

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση UEFA Europa League

14:00 ΕΡΤ SPORTS Άρση Βαρών +87κ. Γυναικών

14:00 ΕΡΤ SPORTS 2, Eurosport 2 Ποδόσφαιρο Β’ ημιτελικός γυναικών Αυστραλία-Σουηδία

15:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση Conference League

15:45 ΕΡΤ3 Βόλεϊ γυναικών Βραζλία-Κένυα

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Citi Open

23:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Citi Open

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here