Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής

0
12

Τα τέσσερα παιχνίδια, για την 21η αγωνιστική της Super League, με κορυφαίο το ντέρμπι ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Άρη, το εκτός έδρας παιχνίδι του Παναθηναϊκού με τον ΠΑΟΚ για την Basket League, ο αγώνας της Σάκκαρη με την Κόνταβεϊτ για το Grampians Trophy και το ντέρμπι της Λίβερπουλ με τη Σίτι για την Πρέμιερ Λιγκ, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

00:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σακραμέντο Κινγκς – Ντένβερ Νάγκετς NBA Μπάσκετ

01:00 COSMOTE SPORT 9 HD Βόρεια Καρολίνα – Ντιούκ Μπλου Ντέβιλς NCAA Μπάσκετ

02:00  COSMOTE SPORT 6 HD Μαρία Σάκκαρη – Ανέτ Κόνταβεϊτ WTA 500 Τένις

03:00 COSMOTE SPORT 7 HD UFC Fight Night 2021 Άλιστερ Όβεριμ – Αλεξάντερ Βολκόφ

12:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σοκάρ Πετκίμ ΣΚ – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

13:00 COSMOTE SPORT 6 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Κάλεβ VTB United League Μπάσκετ

13:15 Novasports 4HD Άγιαξ – Ουτρέχτη Eredivisie Ολλανδία Ποδόσφαιρο

13:30 Novasports 2HD Μπενεβέντο – Σαμπντόρια Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 5 HD Τότεναμ – Γουέστ Μπρομ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 ΕΡΤ3 Παναχαϊκή – Ιωνικός Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD  Πάντερμπορν – Χάιντενχαϊμ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 1 Απόλλων Λάρισας – ΑΕ Καραϊσκάκης Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 2 Χανιά – Τρίκαλα Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης Super League Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 5HD Χρόνιγκεν – Φέγενορντ  Eredivisie Ολλανδία Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Γουλβς – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports Extra 1 Ουντινέζε – Βερόνα Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Μίλαν – Κροτόνε Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αναντολού Εφές – Μπεσίκτας Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:45 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Κίελο – Λειψία  Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Ολυμπιακός – Κηφισιά Volley League Ανδρών Βόλεϊ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 3HD Βόλος – Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD Ολυμπιακός – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports Extra 1  Ναντ – Λιλ Ligue 1 Γαλλία Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Αρμίνια Μπίλεφελντ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 4HD Πάρμα – Μπολόνια Serie A Ποδόσφαιρο

19:15  Novasports 5HD Γκενκ – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Εστουντιάντες – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Έιμπαρ  Ισπανικό Πρωτάθλημα  Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD ΑΕΚ – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

20:00  ΕΡΤ3 Παλμέιρας – Τίγκρε  Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων Ποδόσφαιρο

21:00  COSMOTE SPORT 4 HD Φοίνιξ Σανς – Μπόστον Σέλτικς NBA Μπάσκετ

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Λάτσιο – Κάλιαρι Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Παρί Σεν Ζερμέν  Ligue 1 Γαλλία Ποδόσφαιρο

22:45 COSMOTE SPORT 7 HD Μπράγκα – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here