Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής

0
18

Πλούσιο είναι το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας. Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

01:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λούιβιλ – Ντιούκ Μπλου Ντέβιλς NCAA

03:00 COSMOTE SPORT 7 HD UFC Fight Night Γιαρίνιο Ρόζενστρουίκ – Σίριλ Γκέιν

03:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπρούκλιν Νετς – Ντάλας Μάβερικς NBA

10:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS9 Aittajarvi 1 – Αρκτική Φινλανδία

10:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Singapore Tennis Open

13:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS10 Aittajarvi 2 Wolf Power Stage – Αρκτική Φινλανδία

13:30 ΕΡΤ Sports 2 Εργοτέλης – Απόλλων Λάρισας Super League 2

13:30 Novasports 3HD Σαμπντόρια – Αταλάντα Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 4 HD Χίμκι – Ζιελόνα Γκόρα VTB United League

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD Κρίσταλ Πάλας – Φούλαμ Πρέμιερ Λιγκ

14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λέστερ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ

14:00 Novasports 4HD Γουίκομ – Νόριτς EFL Championship

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χάιντενχαϊμ – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ουνιόν Βερολίνου – Χόφενχαϊμ Bundesliga

14:30 Novasports 24 HD Σταντάρ Λιέγης – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα

14:45 ΕΡΤ3 Παναχαϊκή – Ξάνθη Super League 2

14:45 ΕΡΤ Sports 1 Λεβαδειακός – Δόξα Δράμας Super League 2

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00 Novasports 1HD Άρης – Ατρόμητος Super League

15:30 Novasports 5HD Αϊντχόφεν – Άγιαξ Eredivisie

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Open Sud de France

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ

16:00 Novasports 24 HD Κροτόνε – Κάλιαρι

16:00 Novasports Extra 1Ουντινέζε – Φιορεντίνα Serie A

16:00 Novasports 4HD Ίντερ – Τζένοα Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μάιντς – Άουγκσμπουργκ Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μέλσουνγκεν – Μαγδεβούργο Liqui Moly Bundesliga

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Ηρακλής – Ιωνικός Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Κηφισιά – ΠΑΟΚ Volley League Ανδρών

17:00 ΕΡΤ3 Λάρισα – ΠΑΟΚ Basket League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Κάντιθ – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15 Novasports 3HD Λαμία – ΠΑΣ Γιάννινα Super League

17:15 Novasports 2HD ΑΕΛ – Παναιτωλικός Super League

17:45 Novasports 5HD Άλκμααρ – Φέγενορντ Eredivisie

18:00 Novasports 4HD Αρμάνι Μιλάνο – Φορτιτούντο Μπολόνια Lega Basket Serie A

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Νταρουσάφακα – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λεβερκούζεν – Φράιμπουργκ Bundesliga

19:00 Novasports Extra 1 Νάπολι – Μπενεβέντο Serie A

19:15 Novasports 24 HD Γάνδη – Κλαμπ Μπριζ Βελγικό πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπανταλόνα – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Έλτσε Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – ΑΕΚ Super League

20:00 ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Άρης Basket League

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ

21:45 Novasports 2HD Ρόμα – Μίλαν Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Νασιονάλ – Μπράγκα Liga NOS

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ – Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Λιόν Ligue 1

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μιλγουόκι Μπακς – Λος Άντζελες Κλίπερς NBA

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here