Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής

0
8

Τα παιχνίδια για την 10η αγωνιστική της Super League, ο αγώνας της Εθνικής μας ομάδας με τη Βουλγαρία, για τα προκριματικά του Eurobasket 2022, το Grand Prix της Formula 1 στο Μπαχρέιν και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

00:30 Eurosport 1 UK Championship, 2ος Γύρος Σνούκερ

10:20 Eurosport 1 Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142  Σκι

11:20 Eurosport 1 Κοντιολάχτι | Σπριντ Ανδρών Δίαθλο

11:55 COSMOTE SPORT 5 HD Μπαχρέιν – Formula 2

12:50 Eurosport 1 Κοντιολάχτι | Σπριντ Ανδρών Δίαθλο

13:30 Novasports 2HD Λάτσιο – Ουντινέζε Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 Novasports 3HD  Νότιγχαμ Φόρεστ – Σουόνσι EFL Championship Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αννόβερο – Κίελo Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:40 Eurosport 1 Κοντιολάχτι | Σπριντ Γυναικών Δίαθλο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Οσασούνα  Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Eurosport 2 UK Championship, 2ος Γύρος Σνούκερ

15:00 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός Super League Ποδόσφαιρο

15:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ρουμπίν Καζάν – ΤΣΣΚΑ Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 5HD Φέγενορντ – Ουτρέχτη Eredivisie Ποδόσφαιρο

15:50 COSMOTE SPORT 6 HD Λειψία – Μαγδεβούργο  Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

15:55 Eurosport 1 Ρούκα | 10 χλμ Γκούντερσεν Ατομικό Σκι

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 24 HD Μπολόνια – Κροτόνε Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Μίλαν – Φιορεντινα Serie A Ποδόσφαιρο

16:10 ΕΡΤ Sports HD, COSMOTE SPORT 5 HD  Grand Prix Μπαχρέιν Αγώνας Formula 1

16:25  Eurosport 1 Ρούκα | Μεγάλος λόφος 142 (Ανδρών) Σκι

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λεβερκούζεν – Χέρτα Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 5HD Άντερλεχτ – Σταντάρ Λιέγης  Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 3HD ΟΦΗ – ΠΑΣ Γιάννινα Super League Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD Λαμία – ΠΑΟΚ Super League Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

18:30 Eurosport 2 UK Championship, 2ος Γύρος Σνούκερ

19:00 ΕΡΤ3, ΕΡΤ Sports HD Βουλγαρία – Ελλάδα Προκριματικά Ευρωμπάσκετ 2022 Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μάιντς – Χόφενχαϊμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 4HD Κάλιαρι – Σπέτσια   Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

20:45 Eurosport 1 UK Championship, 2ος Γύρος Σνούκερ

21:00 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Σπάρτα Ρότερνταμ Eredivisie Ποδόσφαιρο

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Νάπολι – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπράγκα – Φαρένσε  Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Σεντ Ετιέν – Λιλ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:05 Novasports 5HD Ορλάντο – Νιου Ινγκλαντ MLS Ποδόσφαιρο

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here