Οι αθλητικές μεταδόσεις της Πέμπτης

0
15

Ο πρώτος αγώνας του Ολυμπιακού με την Αϊντχόφεν για τη φάση των «32» του Europa League, το ματς του μπασκετικού Ολυμπιακού με την Εφές για την Εuroleague, η πρώτη αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τον ΠΑΣ Γιάννινα για το Κύπελλο Ελλάδας και το εξ αναβολής παιχνίδι πρωταθλήματος ανάμεσα στον Απόλλωνα Σμύρνης και τη Λαμία, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

02:30 COSMOTE SPORT 4 HD Φιλαδέλφια 76ερς – Χιούστον Ρόκετς NBA Μπάσκετ

07:00 Eurosport 1 Καρολίνα Μούτσοβα – Τζένιφερ Μπρέιντι Τένις

10:30 Eurosport 1 Νόβακ Τζόκοβιτς – Ασλάν Καράτσεβ Τένις

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός Κύπελλο Ελλάδας Ποδόσφαιρο

15:30 ΕΡΤ3 Ελλάδα – Καναδάς  Προολυμπιακό Τουρνουά Πόλο Ανδρών

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ντιναμό Κίεβου – Μπριζ Europa League  Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 3HD Απόλλων Σμύρνης – Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 2HD Χίμκι – Μπασκόνια EuroLeague Μπάσκετ

19:30 Novasports 1HD Αναντολού Εφές – Ολυμπιακός EuroLeague Μπάσκετ

19:55 COSMOTE SPORT 5 HD ΒΑΚ Πέλετς – Τότεναμ Europa League Ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Μπράγκα – Ρόμα Europa League Ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 9 HD Κρασνοντάρ – Ντινάμο Ζάγκρεμπ Europa League Ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 8 HD Γιουνγκ Μπόις – Λεβερκούζεν Europa League Ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 7 HD Σλάβια Πράγας – Λέστερ Europa League Ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 6 HD Ερυθρός Αστέρας – Μίλαν Europa League Ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 3 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Europa League Ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 2 HD Ολυμπιακός – Αϊντχόφεν Europa League Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Αρμάνι Μιλάνο – Μακάμπι Τελ Αβίβ EuroLeague Μπάσκετ

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Σάλτσμπουργκ – Βιγιαρεάλ Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Γρανάδα – Νάπολι Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μακάμπι Τελ Αβίβ – Σαχτάρ Ντόνετσκ Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μόλντε – Χόφενχαϊμ Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αντβέρπ – Ρέιντζερς Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Λιλ – Άγιαξ Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπενφίκα – Άρσεναλ Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD UEFA Europa League 2020-21- Λεπτό προς Λεπτό  Ποδόσφαιρο

22:00  Novasports 3HD Μπαρτσελόνα – Ζάλγκιρις Κάουνας EuroLeague Μπάσκετ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here