Οι αθλητικές μεταδόσεις της Πέμπτης

0
11

Το ντέρμπι αιωνίων Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ στο μπάσκετ και το Γάνδη – ΠΑΟΚ για το UEFA Europa Conference League ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις. Αναλυτικά οι επιλογές:

00:00 Novasports 6HD WTA 1000 Indian Wells Τένις

00:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Indian Wells

00:15 COSMOTE SPORT 9 HD Ρίβερ Πλέιτ – Λίβερπουλ Copa Sudamericana

01:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπρούκλιν Νετς – Ντάλας Μάβερικς NBA

03:00 Novasports 6HD WTA 1000 Indian Wells Τένις

03:00 COSMOTE SPORT 7 HD Γιούτα Τζαζ – Σικάγο Μπουλς NBA

04:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Indian Wells

19:45 COSMOTE SPORT 5 HD Λεβερκούζεν – Αταλάντα UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 4 HD Ερυθρός Αστέρας – Ρέιντζερς UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 9 HD Κοπεγχάγη – Αϊντχόφεν UEFA Europa Conference League

19:45 COSMOTE SPORT 8 HD Βασιλεία – Μαρσέιγ UEFA Europa Conference League

19:45 COSMOTE SPORT 7 HD Μονακό – Μπράγκα UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 6 HD Ρεν – Λέστερ UEFA Europa Conference League

19:45 COSMOTE SPORT 3 HD Γαλατάσαραϊ – Μπαρτσελόνα UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 2 HD UEFA Europa League Φάση των 16, 2ος αγώνας

20:00 Novasports 4HD Ζάλγκιρις – Αναντολού Εφές EuroLeague

21:00 Novasports Prime Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ EuroLeague

21:45 Novasports 5HD Ρεάλ Μαδρίτης – Βιλερμπάν EuroLeague

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Έβερτον – Νιούκαστλ Πρέμιερ Λιγκ

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Φέγενορντ – Παρτιζάν UEFA Europa Conference League

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Γουέστ Χαμ – Σεβίλλη UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μπέτις UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λιόν – Πόρτο UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρόμα – Φίτεσε UEFA Europa Conference League

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λίντσερ – Σλάβια Πράγας UEFA Europa Conference League

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γάνδη – ΠΑΟΚ UEFA Europa Conference League

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here