Οι αθλητικές μεταδόσεις της Τετάρτης

0
19

H εμβόλιμη (8η) αγωνιστική των πλέι οφ της Super League, τα ματς της Σάκκαρη και του Τσιτσιπά στο τουρνουά της Ρώμης, ο αγώνας του Ολυμπιακού με τον Απόλλωνα Πατρών για την Basket League, ο τρίτος τελικός ανάμεσα σε Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό, για την Α1 μπάσκετ γυναικών και ο τελικός Κυπέλλου Ιταλίας ανάμεσα σε Γιουβέντους και Ίντερ, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

02:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μαϊάμι Χιτ – Φιλαδέλφεια 76ερς NBA Playoffs Μπάσκετ

05:00 COSMOTE SPORT 9 HD Φοίνιξ Σανς – Ντάλας Μάβερικς NBA Playoffs Μπάσκετ

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 2022 Τένις

12:20 Eurosport 1 Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία

14:00 Novasports 6 Μαρία Σάκκαρη- Εκατερίνα Αλεξάντροβα WTA 1000 Internationali BNL d’Italia Τένις

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Στέφανος Τσιτσιπάς- Γκριγκόρ Ντιμιτρόφ ATP Masters 1000 2022 Τένις

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός Α1 Γυναικών Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ3 ΚΑΕ Λάρισα – Προμηθέας Πάτρας Basket League Μπάσκετ

18:00 ΕΡΤ Sports 1 Ντιναμό Τιφλίδας – Ολυμπιακός Champions League Πόλο ανδρών

18:30 Novasports Prime ΠΑΟΚ – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

19:15 ΕΡΤ3 Απόλλων Πάτρας – Ολυμπιακός Basket League Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Αναντολού Εφές – Καρσίγιακα Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα Super League

19:30 Novasports 6HD WTA 1000 Internationali BNL d’Italia Τένις

19:45 COSMOTE SPORT 8 HD Φλένσμπουργκ – Μπαρτσελόνα EHF Champions League Χάντμπολ

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 2022 Τένις

20:00 Novasports Start Αλαβές – Εσπανιόλ La Liga Ποδόσφαιρο

20:00 Novasports 1HD Οσασούνα – Χετάφε La Liga Ποδόσφαιρο

21:00 Novasports News Αϊντχόφεν – Ναϊμέχεν Eredivisie Ποδόσφαιρο

21:00 Novasports 3HD Αγιαξ – Χέρενφεϊν Eredivisie Ποδόσφαιρο

21:00 Novasports Prime Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός Super League Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Νταντί – Σέλτικ Scottish Premiership Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λιντς – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:30 Novasports 6HD WTA 1000 Internationali BNL d’Italia Τένις

21:30 Novasports 5HD Σεβίλλη – Μαγιόρκα La Liga Ποδόσφαιρο

21:30 Novasports 4HD Βίρτους Μπολόνια – Μπούρσασπορ Eurocup Μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νότιγχαμ Φόρεστ Emirates FA Youth Cup Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Γουότφορντ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Λέστερ – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μούρθια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

22:00 Novasports 2HD Γιουβέντους – Ιντερ Κύπελλο Ιταλίας Τελικός Ποδόσφαιρο

22:15 COSMOTE SPORT 8 HD Γουλβς – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:30 Novasports 1HD Ελτσε – Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga Ποδόσφαιρο

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here