Οι αθλητικές μεταδόσεις της Τρίτης

0
7

Τα εναρκτήρια παιχνίδια του Τσιτσιπά και της Σάκκαρη στα τουρνουά του Ρότερνταμ και της Αγίας Πετρούπολης, αντίστοιχα, το ματς του Ολυμπιακού με την Μπρέσια για το Champions League πόλο ανδρών, οι αναμετρήσεις της Euroleague και η δράση στους χειμερινούς Ολυμπιακούς Αγώνες, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

02:00 Novasports 4HD Virginia – Duke NCAA Μπάσκετ

02:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ουάσινγκτον Ουίζαρντς – Μαϊάμι Χιτ NBA Μπάσκετ

03:15 Eurosport 1 Καλλιτεχνικό Πατινάζ σύντομο πρόγραμμα Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:00 Eurosport 2 Ελεύθερο Σκι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:00 COSMOTE SPORT 4 HD Γιούτα Τζαζ – Νιου Γιορκ Νικς NBA Μπάσκετ

05:00 Eurosport 1 Αλπικό Σκι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:20 Eurosport 2 Σνόουμπορντ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

06:30 Eurosport 2 Χόκεϊ στον πάγο Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

06:30 Eurosport 1 Καλλιτεχνικό πατινάζ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

07:30 ΕΡΤ3 ΗΠΑ – Καναδάς Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πεκίνο 2022

08:00 Eurosport 1 Κέρλινγκ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

08:25 Eurosport 2 Σνόουμπορντ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:10 Eurosport 2 Σκι Ανώμαλου Δρόμου Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:30 Eurosport 1 Διάθλο ατομικό Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ασλάν Καράτσεφ – Τάλον Χρίκσπουρ Τουρνουά Ρότερνταμ Τένις

12:25 Eurosport 1 Σκι Ανώμαλου Δρόμου Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:30 Eurosport 2 Πατινάζ ταχύτητας 1500μ. Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:15 Novasports 6HD WTA 500 Αγία Πετρούπολη Τένις

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Χένρι Λαακσόνεν – Αντρέι Ρούμπλεφ Τουρνουά Ρότερνταμ Τένις

14:05 Eurosport 2 Λουτζ Μονό Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:30 Eurosport 1 Κέρλινγκ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:15 WTA 500 Τουρνουά Αγίας Πετρούπολης Τένις

15:30 Eurosport 2 Λουτζ μονό Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τζίρι Λέχετσκα – Ντένις Σαποβάλοφ Τουρνουά Ρότερνταμ Τένις

16:15 Eurosport 1 Χόκεϊ στον πάγο Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

16:35 Eurosport 2 Χόκεϊ στον πάγο Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρέιντζερς – Σεβίλλη UEFA Youth League Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports Prime Μπούρσασπορ – Προμηθέας Eurocup Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Προμετέι – Μάλαγα FIBA Basketball Champions League Μπάσκετ

19:15 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – Μπρέσια Champions League Ανδρών Πόλο

19:30 Novasports 6HD Σάκκαρη – Ποτάποβα Τουρνουά Αγίας Πετρούπολης Τένις

19:45 Novasports 4HD Φενέρμπαχτσε – Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague Μπάσκετ

20:00 Novasports 2HD Αϊντχόφεν – Μπρέντα Κύπελλο Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

20:00 Novasports 5HD Ζάλγκιρις – Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague Μπάσκετ

20:30 COSMOTE SPORT 6 HD Στέφανος Τσιτσιπάς – Αλεχάντρο Νταβίντοβιτς Φοκίνα Τουρνουά Ρότερνταμ Τένις

21:00 Novasports Start Τρέντο – Μετροπολιτάν Eurocup Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Νιούκαστλ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Γουέστ Χαμ – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Μονακό – Αμιάν Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports Prime Ίντερ – Ρόμα Κύπελλο Ιταλίας Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπέρνλι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 6 HD Μπερνάμπε Ζαπάτα Μιράλες – Μπότιτς φαν ντε Ζάντσουλπ Τουρνουά Ρότερνταμ Τένις

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here