Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου

0
23

Τα ματς για τα προκριματικά του Euro 2024 ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας. Αναλυτικά όλες οι μεταδόσεις:

00:30 Novasports 4HD NCAA March Madness

01:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Miami Open

01:15 Novasports 5HD NCAA March Madness

03:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σακραμέντο Κινγκς – Φοίνιξ Σανς NBA

04:00 COSMOTE SPORT 4 HD Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Φιλαδέλφεια 76ερς NBA

10:35 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 Grande Premio Tissot de Portugal – 3ες Ελεύθερες ∆οκιµές

11:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μανίσα – Μερκεζεφέντι Basketball Super League

11:20 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 Grande Premio Tissot de Portugal – 3ες Ελεύθερες Δοκιμές

12:05 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Grande Premio Tissot de Portugal – Ελεύθερες Δοκιμές

12:45 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Grande Premio Tissot de Portugal – Κατατακτήριες Δοκιμές

13:45 ΕΡΤ3 ΑΕΚ Β – Απόλλων Σμύρνης Super League 2

14:45 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 Grande Premio Tissot de Portugal – Κατατακτήριες Δοκιμές

15:40 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 Grande Premio Tissot de Portugal – Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 ΕΡΤ3 Απόλλων Πάτρας – Προμηθέας Πάτρας Basket League

16:00 Novasports Prime Σκωτία – Κύπρος Προκριματικά EURO 2024

16:50 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Grande Premio Tissot de Portugal – Σπριντ

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Miami Open

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Πιτέρμπορο – Ντέρμπι Sky Bet EFL League One

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Άρης – Ιωνικός Basket League

17:00 Novasports 6HD WTA 1000 Miami Open Τένις

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Άρης – Ιωνικός Basket League

18:00 Star Κεντρικής Ελλάδας ΑΟ Λαμίας – Ολυμπιακός Α1 Γυναικών Volley League

18:10 COSMOTE SPORT 5 HD Red Bull MotoGP Rookies Cup 2023

19:00 Novasports Start Λευκορωσία – Ελβετία

19:00 Novasports 3HD Ισραήλ – Κόσοβο Προκριματικά EURO 2024

19:00 Novasports 2HD Αρμενία – Τουρκία Προκριματικά EURO 2024

19:15 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – Παναθηναϊκός Basket League

19:30 Novasports 1HD Αλαβές – Τενερίφη Β’ Ισπανίας

20:45 COSMOTE SPORT 8 HD Μπαρτσελόνα – Μπανταλόνα ACB Liga Endesa

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Miami Open

21:30 ΕΡΤ3 Α.Ο.Ν.Σ Μίλων – Ολυμπιακός Volley League Ανδρών

21:45 Novasports Start Ανδόρρα – Ρουμανία Προκριματικά EURO 2024

21:45 Novasports 3HD Γερμανία – Περού Φιλικός Αγώνας

21:45 Novasports 2HD Κροατία – Ουαλία Προκριματικά EURO 2024

21:45 Novasports 1HD Ισπανία – Νορβηγία Προκριματικά EURO 2024

23:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ατλάντα Χοκς – Ιντιάνα Πέισερς NBA

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here