Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου

0
22

Tα παιχνίδια της 2ης αγωνιστικής των πλέι άουτ της Super League, τα ματς της Basket League, ο τελικός του Κυπέλλου βόλεϊ ανδρών ανάμεσα σε Ολυμπιακό και ΠΑΟΚ, οι κατατακτήριες δοκιμές σε Formula 1 και Moto GP και οι αγώνες από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

02:00 COSMOTE SPORT 6 HD Κάρλος Αλκαράθ – Γιανίκ Σίνερ Ημιτελικός Miami Open Τένις

02:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπρούκλιν Νετς – Ατλάντα Χοκς NBA Μπάσκετ

03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μινεσότα Τίμπεργουλβς – Λος Άντζελες Λέικερς NBA Μπάσκετ

03:30 OPEN Hybrid Ρίβερ Πλέιτ – Ουνιόν Σάντα Φε Liga Profesional Αργεντινής Ποδόσφαιρο

04:30 ΑΝΤ1+ Formula 1, Γκραν Πρι Αυστραλίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές Μηχανοκίνητα

05:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς – Σακραμέντο Κινγκς NBA Μπάσκετ

08:00 ΑΝΤ1+ Formula 1, Γκραν Πρι Αυστραλίας, κατατακτήριες δοκιμές Μηχανοκίνητα

13:45 ΕΡΤ3 Πανσερραϊκός – Αλμωπός Αριδαίας Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:00 Novasports Prime Λιλ – Λοριάν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πρέστον – Μπλάκπουλ EFL Championship Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports Premier League Μάντσεστερ Σίτι – Λίβερπουλ Premier League Ποδόσφαιρο

14:35 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2023 Gran Premio Michelin de la Republica Argentina – 3ες Ελεύθερες Δοκιμές

15:00 Novasports 1HD Ζιρόνα – Εσπανιόλ La Liga Ποδόσφαιρο

15:20 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2023 GP Michelin de la Republica Argentina – 3ες Ελεύθερες Δοκιμές

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Κρεμονέζε – Αταλάντα Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 ΕΡΤ3 Ιωνικός – Λαύριο Basket League Μπάσκετ

16:00 ΕΡΤ Sports 1 Κολοσσός – Άρης Basket League Μπάσκετ

16:05 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2023 Gran Premio Michelin de la Republica Argentina – Ελεύθερες Δοκιμές

16:30 Novasports Extra 3 Λειψία – Μάιντς Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports Extra 2 Βόλφσμπουργκ – Αουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports Extra 1 Φράιμπουργκ – Χέρτα Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports News Σάλκε – Λεβερκούζεν Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Ουνιόν Βερολίνου – Στουτγάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:45 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2023 Gran Premio Michelin de la Republica Argentina – Κατατακτήριες Δοκιμές

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νόριτς – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ EFL Championship Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports Start Μπόρνμουθ – Φούλαμ Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 6HD Νότιγχαμ Φόρεστ – Γουλβς Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 5HD Κρίσταλ Πάλας – Λέστερ Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 4HD Μπράιτον – Μπρέντφορντ Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports Premier League Άρσεναλ – Λιντς Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 2HD Λεβαδειακός – Ατρόμητος Πλέι άουτ Super League Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Χετάφε La Liga Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 1 HD Παναιτωλικός – ΠΑΣ Λαμία Πλέι άουτ Super League Ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μερκεζεφέντι – Καρσίγιακα Turkish Basketball Super League Μπάσκετ

18:45 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2023 Gran Premio Michelin de la Republica Argentina – Κατατακτήριες Δοκιμές

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ίντερ – Φιορεντίνα Serie A Ποδόσφαιρο

19:15 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Basket League Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 2023 Miami Open Τένις

19:30 Novasports 1HD Κάντιθ – Σεβίλλη La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Premier League Τσέλσι – Αστον Βίλα Premier League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Μπάγερν Μονάχου – Ντόρτμουντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 2HD ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΦΗ Πλέι άουτ Super League Ποδόσφαιρο

19:40 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2023 GP Michelin de la Republica Argentina – Κατατακτήριες Δοκιμές

20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βιτόρια Γκιμαράες – Πάσος Φερέιρα Liga Portugal  Ποδόσφαιρο

20:50 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2023 Gran Premio Michelin de la Republica Argentina – Σπριντ

21:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ιωνικός – Αστέρας Τρίπολης Πλέι άουτ Super League Ποδόσφαιρο

21:00 Novasports Start Ναϊμέχεν – Αϊντχόφεν Eredivisie Ποδόσφαιρο

21:30 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ Κύπελλο Βόλεϊ Ανδρών Τελικός

21:30 OPEN Hybrid Μπαράκας – Μπόκα Τζούνιορς Liga Profesional Αργεντινής Ποδόσφαιρο

21:30 Novasports 3HD Καϊζερσλάουτερν – Χάιντενχαϊμ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Γιουβέντους – Βερόνα Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD Ρεν – Λανς Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Έλτσε – Μπαρτσελόνα La Liga Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 2 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Σάντα Κλάρα Liga Portugal Ποδόσφαιρο

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here