Πανδαισία αθλητικών μεταδόσεων σήμερα

0
15

Το clasico Μπαρτσελόνα – Ρέαλ και το Παναθηναϊκός – Βόλος για τη Super League ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 ελεύθερα δοκιμαστικά 3

10:50 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP ελεύθερα δοκιμαστικά 3

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 ελεύθερα δοκιμαστικά 3

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:25 Eurosport 1 Μούλτιπλεξ Μεγάλων Γύρων Ποδηλασία

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3  Μηχανοκίνητα

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ανόβερο – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD Βαγιαδολίδ – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:25 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP ελεύθερα δοκιμαστικά 4

14:30 ΕΡΤ Sports HD Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός Ελληνικό Πρωτάθλημα Πόλο Α1 Ανδρών

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 1HD Γουότφορντ – Μπόρνμουθ EFL Championship

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 Novasports 2HD Αταλάντα – Σαμπντόρια Serie A

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μάιντς – Γκλάντμπαχ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Λειψία – Χέρτα Βερολίνου Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Antwerp Open

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Φούλαμ – Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 Novasports 3HD Κάρντιφ – Μίντλεσμπρο EFL Championship

17:15 ΕΡΤ3 Ιωνικός – ΑΕΚ Basket League

17:30 Novasports 5HD Φένλο – Άγιαξ Eredivisie

18:00 Novasports 4HD Λοριάν – Μαρσέιγ Ligue 1

18:05 Star Κεντρικής Ελλάδας Λαμία – Παναθηναϊκός Α1 Γυναικών Volley League

18:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Antwerp Open

19:00 Novasports 1HD Τζένοα – Ίντερ Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Οσασούνα – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 ΕΡΤ3 Ηρακλής – ΠΑΟΚ Basket League

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σεβίλη – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Σάλκε Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σάντα Κλάρα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga NOS

20:30 Novasports 2HD Παναθηναϊκός – Βόλος Super League

21:00 COSMOTE SPORT 7 HD UFC Χαμπίμπ Νουρμαγκομέντοφ – Τζάστιν Γκέτγιε

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Μπανταλόνα – Μπασκόνια ACB Liga Endessa

21:45 Novasports 1HD Λάτσιο – Μπολόνια Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Novasports 3HD Παρί Σεν Ζερμέν – Ντιζόν Ligue 1

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πόρτο – Ζιλ Βισέντε Liga NOS

22:55 Novasports 4HD Ίντερ Μαϊάμι – Ορλάντο MLS

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here