Το πρόγραμμα του β’ ομίλου της Β’ Ερασιτεχνικής

0
78

Ο 2ος όμιλος της Β’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας φέτος θ’ αποτελείται από 14 ομάδες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική

ΠΙΑΛΕΙΑ – ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΑΚΟΣ

ΡΟΠΩΤΟ – ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ

ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ – ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟ

ΓΟΜΦΟΙ – ΓΕΝΕΣΙ

ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑ – ΠΡΙΝΟΣ

ΠΗΓΗ – ΦΩΤΕΙΝΟ

ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ – ΘΕΟΠΕΤΡΑ

2η αγωνιστική

ΡΟΠΩΤΟ – ΠΙΑΛΕΙΑ

ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΑΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ

ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ – ΓΟΜΦΟΙ

ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟ – ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑ

ΓΕΝΕΣΙ – ΠΗΓΗ

ΠΡΙΝΟΣ – ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ

ΦΩΤΕΙΝΟ – ΘΕΟΠΕΤΡΑ

3η αγωνιστική

ΠΙΑΛΕΙΑ – ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ

ΓΟΜΦΟΙ – ΡΟΠΩΤΟ

ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑ – ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΑΚΟΣ

ΠΗΓΗ – ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ

ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ – ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟ

ΘΕΟΠΕΤΡΑ – ΓΕΝΕΣΙ

ΦΩΤΕΙΝΟ – ΠΡΙΝΟΣ

4η αγωνιστική

ΓΟΜΦΟΙ – ΠΙΑΛΕΙΑ

ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ – ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑ

ΡΟΠΩΤΟ – ΠΗΓΗ

ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΑΚΟΣ – ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ

ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ – ΘΕΟΠΕΤΡΑ

ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟ – ΦΩΤΕΙΝΟ

ΓΕΝΕΣΙ – ΠΡΙΝΟΣ

5η αγωνιστική

ΠΙΑΛΕΙΑ – ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑ

ΠΗΓΗ – ΓΟΜΦΟΙ

ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ – ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ

ΘΕΟΠΕΤΡΑ – ΡΟΠΩΤΟ

ΦΩΤΕΙΝΟ – ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΑΚΟΣ

ΠΡΙΝΟΣ – ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑ

ΓΕΝΕΣΙ – ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟ

6η αγωνιστική

ΠΗΓΗ – ΠΙΑΛΕΙΑ

ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑ – ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ

ΓΟΜΦΟΙ – ΘΕΟΠΕΤΡΑ

ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ – ΦΩΤΕΙΝΟ

ΡΟΠΩΤΟ – ΠΡΙΝΟΣ

ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΑΚΟΣ – ΓΕΝΕΣΙ

ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟ

7η αγωνιστική

ΠΙΑΛΕΙΑ – ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ

ΘΕΟΠΕΤΡΑ – ΠΗΓΗ

ΦΩΤΕΙΝΟ – ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑ

ΠΡΙΝΟΣ – ΓΟΜΦΟΙ

ΓΕΝΕΣΙ – ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ

ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟ – ΡΟΠΩΤΟ

ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ – ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΑΚΟΣ

8η αγωνιστική

ΘΕΟΠΕΤΡΑ – ΠΙΑΛΕΙΑ

ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ – ΦΩΤΕΙΝΟ

ΠΗΓΗ – ΠΡΙΝΟΣ

ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑ – ΓΕΝΕΣΙ

ΓΟΜΦΟΙ – ΠΡΙΝΟΣ

ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ – ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ

ΡΟΠΩΤΟ – ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΑΚΟΣ

9η αγωνιστική

ΠΙΑΛΕΙΑ – ΦΩΤΕΙΝΟ

ΠΡΙΝΟΣ – ΘΕΟΠΕΤΡΑ

ΓΕΝΕΣΙ – ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ

ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟ – ΠΗΓΗ

ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ – ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑ

ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΑΚΟΣ – ΓΟΜΦΟΙ

ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ – ΡΟΠΩΤΟ

10η αγωνιστική

ΠΡΙΝΟΣ – ΠΙΑΛΕΙΑ

ΦΩΤΕΙΝΟ – ΓΕΝΕΣΙ

ΘΕΟΠΕΤΡΑ – ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟ

ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ – ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ

ΠΗΓΗ – ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΑΚΟΣ

ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑ – ΡΟΠΩΤΟ

ΓΟΦΜΟΙ – ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ

11η αγωνιστική

ΠΙΑΛΕΙΑ – ΓΕΝΕΣΙ

ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟ – ΠΡΙΝΟΣ

ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ – ΦΩΤΕΙΝΟ

ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΑΚΟΣ – ΘΕΟΠΕΤΡΑ

ΡΟΠΩΤΟ – ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ

ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ – ΠΗΓΗ

ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑ – ΓΟΜΦΟΙ

12η αγωνιστική

ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟ – ΠΙΑΛΕΙΑ

ΓΕΝΕΣΙ – ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑ

ΠΡΙΝΟΣ – ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΑΚΟΣ

ΦΩΤΕΙΝΟ – ΡΟΠΩΤΟ

ΘΕΟΠΕΤΡΑ – ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ

ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ – ΓΟΜΦΟΙ

ΠΗΓΗ – ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑ

13η αγωνιστική

ΠΙΑΛΕΙΑ – ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ

ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟ

ΡΟΠΩΤΟ – ΓΕΝΕΣΙ

ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ – ΠΡΙΝΟΣ

ΓΟΜΦΟΙ – ΦΩΤΕΙΝΟ

ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑ – ΘΕΟΠΕΤΡΑ

ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ – ΠΗΓΗ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here