Super League 2: οι διαιτητές της πρεμιέρας

0
8

Το Σάββατο και την Κυριακή θα πραγματοποιηθεί η πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Σούπερ Λιγκ 2 και στους δύο ομίλους. Σήμερα μάλιστα ορίστηκαν και οι διαιτητές που θα διαιτητεύσουν τα παιχνίδια.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

1ος  ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 6 Νοεμβρίου – 15:00

Ολυμπιακός Β-ΠΑΟΚ Β

Διαιτητής: Βεργέτης Χ. (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας), Νίκζας (Λάρισας)

4ος: Ανδριανός (Αχαΐας)

Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Βοηθοί: Βρούζος (Πιερίας), Παραφέστας (Λάρισας)

4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

Κυριακή 7 Νοεμβρίου – 15:00

Απόλλων Λάρισας-Τρίκαλα

Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Βοηθοί: Αϊναλής (Μακεδονίας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)

4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Ηρακλής-Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)

Βοηθοί: Σάββας (Σερρών), Μπαλιάκας (Κοζάνης)

4ος: Κακουλίδης (Θράκης)

Βέροια-Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Μάνος (Λάρισας)

4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Απόλλων Πόντου-Καβάλα

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Χριστοδούλου (Ημαθίας)

4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

Αναγέννηση Καρδίτσας-Θεσπρωτός

Διαιτητής: Μέγας (Πιερίας)

Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Φράγιος (Μακεδονίας)

4ος: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας)

Πιερικός-Ξάνθη

Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Ζήρδας (Αθηνών), Μανασής (Τρικάλων)

4ος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 6 Νοεμβρίου – 14:45

Ρόδος-Εργοτέλης

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Τσολακίδης, Ισσα (Αθηνών)

4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

Κυριακή 7 Νοεμβρίου – 15:00

Καλλιθέα-Ζάκυνθος

Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)

Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Καραθανάσης (Αν. Αττικής)

4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Αιγάλεω-Χανιά

Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων)

Βοηθοί: Πλάκας (Δυτ. Αττικής), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

4ος: Αλάμπεης (Αθηνών)

Ηρόδοτος-Διαγόρας

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)

Βοηθοί: Βιτσεντζάτος, Γουρνιάς (Αν. Αττικής)

4ος: Κουκουράκης (Χανίων)

Επισκοπή-Καραϊσκάκης

Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Κουφός, Τοροσιάδης (Μακεδονίας)

4ος: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

Κηφισιά-Παναθηναϊκός Β

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)

Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας), Καραλής (Ηλείας)

4ος: Βλάχος (Αν. Αττικής)

Λεβαδειακός-Αστέρας Βλαχιώτη

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανιών), Νικολάου (Αθηνών)

4ος: Καδδάς (Αχαΐας)

ΑΕΚ Β-Καλαμάτα

Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)

Βοηθοί: Κορωνάς (Πειραιά), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here