Super League 2: οι διαιτητές της Τετάρτης

0
9

Την Τετάρτη θα πραγματοποιηθεί η 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Σούπερ Λιγκ 2. Ο ΑΟ Τρίκαλα θα υποδεχθεί τον Ηρακλή στο Δημοτικό Στάδιο Τρικάλων.

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της αγωνιστικής είναι:

Τετάρτη 24/11 – 15:00

Βόρειος (1ος) όμιλος

Καβάλα – Ξάνθη

Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδίκης)

Βοηθοί: Φράγιος, Βογιατζίδης (Χαλκιδικής)

Τέταρτος: Πουλόπουλος (Πειραιώς)

Αλμωπός Αριδαίας – Πιερικός

Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων)

Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Πραχάλης (Κοζάνης)

Τέταρτος: Μέγας (Πιερίας)

Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου

Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)

Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Πριόνας (Εύβοιας)

Τέταρτος: Αλάμπεης (Αθηνών)

ΠΑΟΚ Β’ – Βέροια

Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Καμπερίδης (Καβάλας)

Τέταρτος: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Τρίκαλα – Ηρακλής

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Λιόντος, Διαμαντής (Ηπείρου)

Τέταρτος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

ΑΕΛ – Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Αΐναλης (Μακεδονίας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)

Τέταρτος: Τσιάρας (Καβάλας)

Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Β’

Διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας)

Βοηθοί: Δελής (Βοιωτίας), Δημόπουλος (Φλώρινας)

Τέταρτος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Νίκη Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας (Πέμπτη 25/11 – 15:00)

Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)

Βοηθοί: Καραθανάσης (Ανατ. Αττικής), Πλακάς (Δυτ. Αττικής)

Τέταρτος: Στάμος (Ηλείας)

Ρεπό: Θεσπρωτός

Νότιος (2ος) όμιλος

Α.Ε. Καραϊσκάκης – Καλαμάτα

Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

Βοηθοί: Καραλής (Ηλεία) – Καλαμπόκης (Αιτ/νιας)

Τέταρτος: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)

Εργοτέλης – ΑΕΚ Β’

Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Φραγκιαδάκης (Λασιθίου) – Πάγκαλος (Λασιθίου)

Τέταρτος: Νικολάου (Αθηνών)

Αστέρας Βλαχιώτη – Κηφισιά

Διαιτητής: Μπαϊλης (Πρέβεζας-Λευκάδας)

Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας-Λευκάδας) – Μάνος (Λάρισας)

Τέταρτος: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

Διαγόρας – Επισκοπή

Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Τσολακίδης (Αθηνών) – Κωνστάντιος (Ευβοίας)

Τέταρτος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

Χανιά – Ρόδος

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Βοηθοί: Δέτση (Αθηνών) – Δημόπουλος (Δυτ. Αττική)

Τέταρτος: Τσαμούρης (Πειραιώς)

Ζάκυνθος – Λεβαδειακός

Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας) – Τυριακίδης (Μακεδονίας)

Τέταρτος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Ηρόδοτος

Διαιτητής: Πατμετζής (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανιών) – Δασκαλάκης (Ηρακλείου)

Τέταρτος: Κουκουράκης (Χανιών)

Καλλιθέα – Αιγάλεω

Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)

Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων) – Φαλτάκας (Γρεβενών)

Τέταρτος: Δραγάτης (Αν. Αττικής)

Ρεπό: Παναθηναϊκός Β’

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here