Έγινε η σύσταση των κατηγοριών στο μπάσκετ

0
16

Η ΕΟΚ ανακοίνωσε τη Δευτέρα (22/6) τους ομίλους σε Β’ Εθνική και Γ’ Εθνική Ανδρών όπως και στην Α2 Γυναικών μετά την ολοκλήρωση της κλήρωσης.

Αναλυτικά οι όμιλοι έχουν ως εξής:

B’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ, ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ, ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ, ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82, ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ, ΙΩΝΙΚΟΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ, ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ, ΕΣΠΕΡΟΣ, ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ, ΑΕ ΝΕΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ, ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ, ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ, ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΟΦΗ, ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ, ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ, ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ, ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ, ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ, ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ, ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ, ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ, ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ, ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ, ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ, ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ, ΦΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ, ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ, ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ, ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ, ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ, ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ, ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ, ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ, ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ, ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ, ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ, ΜΕΝΤ

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ, ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ, ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ, ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87, ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ, ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ, ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ, ΧΑΝΘ, ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ, ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ, ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ, ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ, ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

1ος ΟΜΙΛΟΣ 

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ, ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ, ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ, ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ, ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ, ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ, ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ, ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ, ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ, ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ, EAΠ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ, ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ, ΤΕΛΕΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ, ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ, ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ, ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ, ΑΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ, ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ, ΑΕ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ, ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ, ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ, ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ, ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ, ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΟΥ, ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ, ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ, ΚΑΠ, ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ, ΑΣ ΠΕΡΑ, ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ, ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ, ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ, ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ, ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ, ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ, ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ, 1ος ΕΣΚΑΒΔΕ, 2ος ΕΣΚΑΒΔΕ, 3ος ΕΣΚΑΘ

5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ, ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ, ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ, ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ, ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ, ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ, ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ, ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ, ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ, ΔΕΚΑ ΑΣ, ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ, ΑΠΣ ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ, ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ, ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ, ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ, ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ, ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ, ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ, ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ, ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ, ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ, ΑΟ ΔΑΝΑΟΙ ΑΡΓΟΥΣ, ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ, ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ, ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ, ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ, ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ, ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΣ  ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ, ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ, ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ, ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.ΠΡ., ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ, ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ, ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ, ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ, ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ, ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ, ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ, ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ, ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ, ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΣΚΑΒΔΕ, ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ, ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ, ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΣ, ΜΕΝΤ, ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ, ΑΠΣ ΑΣΠΙΔΑ 2001 ΞΑΝΘΗΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΚΑΒ. «ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ», ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99, ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ, ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ, ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ, ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ, ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ, ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here