Β’ Ερασιτεχνική: το πρόγραμμα του α’ ομίλου

0
30

Οι δύο όμιλοι της Β’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας για φέτος θα αποτελούνται από 12 ομάδες ο καθένας.

Στον πρώτο όμιλο τοποθετήθηκαν οι εξής ομάδες: Βασιλική, Άγιος Οικουμένιος, Ζάρκο, Πετρωτό, Γριζάνο, ΑΕ Κηπάκι Σαραγίων, Ακαδημία Άγιος Γεώργιος Αμπελακίων, Ακαδημία 1, Άγιοι Απόστολοι, Γλύνος, Αστέρας, Λόγγος.

Το πρόγραμμα του πρώτου ομίλου έχεις ως εξής:

1η αγωνιστική

Πετρωτό-Γριζάνο

Ζάρκο-Αμπελάκια

ΑΕ Κηπάκι-Ακαδημία 1

Βασιλική-Άγιος Οικουμένιος

Άγιοι Απόστολοι-Λόγγος

Γλύνος-Αστέρας

2η αγωνιστική

Ζάρκο-Πετρωτό

Γριζάνο-ΑΕ Κηπάκι

Αμπελάκια-Βασιλική

Ακαδημία 1-Άγιοι Απόστολοι

Άγιος Οικουμένιος-Γλύνος

Αστέρας-Λόγγος

3η αγωνιστική

Πετρωτό-ΑΕ Κηπάκι

Βασιλική-Ζάρκο

Άγιοι Απόστολοι-Γριζάνο

Γλύνος-Αμπελάκια

Αστέρας-Ακαδημία 1

Λόγγος-Άγιος Οικουμένιος

4η αγωνιστική

Βασιλική-Πετρωτό

ΑΕ Κηπάκι-Άγιοι Απόστολοι

Ζάρκο-Γλύνος

Γριζάνο-Αστέρας

Αμπελάκια-Λόγγος

Άγιος Οικουμένιος-Ακαδημία 1

5η αγωνιστική

Πετρωτό-Άγιοι Απόστολοι

Γλύνος-Βασιλική

Αστέρας-ΑΕ Κηπάκι

Λόγγος-Ζάρκο

Άγιος Οικουμένιος-Γριζάνο

Ακαδημία 1-Αμπελάκια

6η αγωνιστική

Γλύνος-Πετρωτό

Άγιοι Απόστολοι-Αστέρας

Βασιλική-Λόγγος

ΑΕ Κηπάκι-Άγιος Οικουμένιος

Ζάρκο-Ακαδημία 1

Γριζάνο-Αμπελάκια

7η αγωνιστική

Πετρωτό-Αστέρας

Λόγγος-Γλύνος

Άγιος Οικουμένιος-Άγιοι Απόστολοι

Ακαδημία 1-Βασιλική

Αμπελάκια-ΑΕ Κηπάκι

Γριζάνο-Ζάρκο

8η αγωνιστική

Λόγγος-Πετρωτό

Αστέρας-Άγιος Οικουμένιος

Γλύνος-Ακαδημία 1

Άγιοι Απόστολοι-Αμπελάκια

Βασιλική-Γριζάνο

ΑΕ Κηπάκι-Ζάρκο

9η αγωνιστική

Πετρωτό-Άγιος Οικουμένιος

Ακαδημία 1-Λόγγος

Αμπελάκια-Αστέρας

Γριζάνο-Γλύνος

Ζάρκο-Άγιοι Απόστολοι

ΑΕ Κηπάκι-Βασιλική

10η αγωνιστική

Ακαδημία 1-Πετρωτό

Άγιος Οικουμένιος-Αμπελάκια

Λόγγος-Γριζάνο

Αστέρας-Ζάρκο

Γλύνος-ΑΕ Κηπάκι

Άγιοι Απόστολοι-Βασιλική

11η αγωνιστική

Αμπελάκια-Πετρωτό

Γριζάνο-Ακαδημία 1

Ζάρκο-Άγιος Οικουμένιος

ΑΕ Κηπάκι-Λόγγος

Βασιλική-Αστέρας

Άγιοι Απόστολοι-Γλύνος

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here