Γ’ Εθνική, μπαράζ ανόδου: τα αποτελέσματα όλων των ομίλων

0
72

Χθες έγιναν τα παιχνίδια της 3ης αγωνιστικής των αγώνων μπαράζ ανόδου για την Γ’ Εθνική κατηγορία.

Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία σε όλους τους ομίλους έχει ως εξής:

1ος όμιλος

Προσοτσάνη-Άρης Πετεινού 5-0

Ηρακλής Αμουδιάς-Ιπποκράτης 0-0

Βύρων Καβάλας-Καμπανιακός 3-1

Ρεπό: Πανθρακικός

Η βαθμολογία

1. Βύρων 7, 5-2

2. Καμπανιακός 4, 5-4

3. Πανθρακικός 4, 4-3

4. Ιπποκράτης 4, 4-4

5. Προσοτσάνη 3, 6-2

6. Ηρακλής Αμουδιάς 2, 0-0

7. Άρης Πετεινού 0, 1-10

2ος όμιλος

Εθνικός Γιαννιτσών-Σβορώνος 1-0

Αστέρας Τριπ.-Μελιτέας 5-0

ΑΟΚ Χανιώτης-ΠΑΟΚ Κρηστώνης 2-2

Ρεπό: Επανωμή

Η βαθμολογία

1. Αστέρας Τρ. 6, 7-1

2. Σβορώνος 4, 8-2

3. Επανωμή 4, 4-3

4. Εθνικός Γιαν. 4, 3-3

5. ΑΟ Χανιώτης 2, 3-3

6. ΠΑΟΚ Κρηστώνης 2, 5-6

7. Μελιτέας 1, 1-13

3ος όμιλος

Ν. Σελεύκεια-Καστοριά 1-4

Αναγέννηση Στάνου-Αστέρας Πετριτή 0-0

Απόλλων Πάργας-Ξηρογούνη 6-1

Ρεπό: Θύελλα Καστσικά

Η βαθμολογία

  1. Αστέρας Πετριτή 7, 3-1
  2. Θύελλα Κατσικά 6, 4-0
  3. Καστοριά 6, 5-2
  4. Αναγέννηση Στάνου 4, 1-0
  5. Απόλλων Πάργας 3, 6-2
  6. Ν. Σελεύκεια 0, 2-8
  7. Ξηροβούνι 0, 1-9

4ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα-Δωτιέας Αγιάς 3-1

Πυρσός Γρεβενών-Νεοχώρι 1-2

Στυλίδα-Πύρασος 0-0

Ρεπό: Αστέας Καρδίτσας

Η βαθμολογία

1. Μακεδονικός 9, 7-1

2. Πύρασος 7, 13-1

3. Νεοχώρι 4, 3-3

4. Δωτιέας 4, 3-4

5. Στυλίδα 1, 0-1

6. Αστέρας Κ. 0, 1-7

7. Πυρσός 0, 1-11

5ος όμιλος

Πανηλειακός-Παλληξουριακός 1-0

Πανθυρεατικός-Πανγυθεατικός 0-0

Πανθουριακός-Πάτρα 1-1

Ρεπό: Τσιλιβή

Η βαθμολογία

1. Πάτρα 7, 7-1

2. Πανηλειακός 7, 4-0

3. Πανγυθεατικός 3, 0-0

4. Πανθουριακός 2, 2-2

5. Παλληξουριακός 2, 1-2

6. Πανθυρεατικός 1, 0-3

7. Τσιλιβή 0, 0-6

6ος όμιλος

Αίολος-Τενεάτης 0-3

Παναργειακός-Μοσχάτο 1-1

Απόλλων Ευπαλίου-Αντίκυρα 2-1

Ρεπό: Χαλκίδα

Η βαθμολογία

  1. Μοσχάτο 7, 8-2
  2. Απόλλων 6, 4-2
  3. Χαλκίδα 4, 5-1
  4. Τενεάτης 3, 5-5
  5. Παναργειακός 2, 2-2
  6. Αντίκυρα 2, 3-4
  7. Αίολος 0, 0-11

7ος όμιλος

Νίκη Σητείας-Ελλάς Ποντίων 0-2

Αγία Παρασκευή-Αστέρας Περάματος 7-0

Απόλλων Αγίου Ιωάννη-Βύζας 2-0

Ρεπό: ΑΟ Τυμπακίου

Η βαθμολογία

1. Ελλάς Ποντίων 7, 5-1

2. Αγία Παρασκευή 4, 8-1

3. Απόλλων Αγίου Ιωάννη 4, 3-1

4. ΑΟ Τυμπακίου 4, 1-1

5. Αστέρας Περ. 3, 2-9

6. Βύζας 2, 1-3

7. Νίκη Σητείας 0, 0-5

8ος όμιλος

Άρης Πετρούπολης-Πανσαμιακός 9-0

Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου-Μαρκό 0-1

Ελλάς Σύρου-Αετός Λουτρών 16/5

Ρεπό: Ιάλυσος

Η βαθμολογία

1. Μαρκό, 5, 2-1

2. Άρης Πετρ. 4, 10-1

3. Ελλάς Σύρου 4, 7-2

4. Αετός Λουτρών 3, 4-2

5. Ατρόμητος 3, 2-2

6. Ιάλυσος 2, 2-2

7. Πανσαμιακός 0, 0-17

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here