Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α1 ΕΣΚΑΘ – εντός έδρας ξεκινά ο ΑΟΚ

0
30

Έγιναν πριν από λίγη ώρα οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΘ.

Αναλυτικά δημοσιεύουμε την κλήρωση του 2ου ομίλου της Α1 ΕΣΚΑΘ όπου συμμετέχει και η ομάδα της Καλαμπάκας, ο ΑΟΚ.

1ος Γύρος
1η αγωνιστική (3/10):
Μύτικας Λάρισας – Ρεπό
Α.Ο. Καλαμπάκας – Άρης Τρικάλων
Α.Ο. Τρίκαλα – ΕΑ Λάρισας
ΑΕΛ – Φοίβος Γιάννουλης
Δαναοί Τρικάλων – Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
Γ.Σ. Σοφάδων – Νέοι Κεραυνού Λάρισας
2η αγωνιστική (10/10):
Νέοι Κεραυνού Λάρισας – Δαναοί Τρικάλων
Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας – ΑΕΛ
Φοίβος Γιάννουλης – Α.Ο. Τρίκαλα
ΕΑ Λάρισας – Α.Ο. Καλαμπάκας
Άρης Τρικάλων – Μύτικας Λάρισας
Ρεπό – Γ.Σ. Σοφάδων
3η αγωνιστική (17/10):
Μύτικας Λάρισας – ΕΑ Λάρισας
Α.Ο. Καλαμπάκας – Φοίβος Γιάννουλης
Α.Ο. Τρίκαλα– Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
ΑΕΛ – Νέοι Κεραυνού Λάρισας
Δαναοί Τρικάλων – Γ.Σ. Σοφάδων
Ρεπό – Άρης Τρικάλων
4η αγωνιστική (24/10):
Δαναοί Τρικάλων – Ρεπό
Γ.Σ. Σοφάδων – ΑΕΛ
Νέοι Κεραυνού Λάρισας – Α.Ο. Τρίκαλα
Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας – Α.Ο. Καλαμπάκας
Φοίβος Γιάννουλης – Μύτικας Λάρισας
ΕΑ Λάρισας – Άρης Τρικάλων
5η αγωνιστική (31/10):
Μύτικας Λάρισας – Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
Α.Ο. Καλαμπάκας – Νέοι Κεραυνού Λάρισας
Α.Ο. Τρίκαλα – Γ.Σ. Σοφάδων
ΑΕΛ – Δαναοί Τρικάλων
Άρης Τρικάλων – Φοίβος Γιάννουλης
Ρεπό – ΕΑ Λάρισας
6η αγωνιστική (7/11):
ΑΕΛ – Ρεπό
Δαναοί Τρικάλων – Α.Ο. Τρίκαλα
Γ.Σ. Σοφάδων – Α.Ο. Καλαμπάκας
Νέοι Κεραυνού Λάρισας – Μύτικας Λάρισας
Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας – Άρης Τρικάλων
Φοίβος Γιάννουλης – ΕΑ Λάρισας
7η αγωνιστική (14/11):
Μύτικας Λάρισας – Γ.Σ. Σοφάδων
Α.Ο. Καλαμπάκας – Δαναοί Τρικάλων
Α.Ο. Τρίκαλα– ΑΕΛ
ΕΑ Λάρισας – Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
Άρης Τρικάλων – Νέοι Κεραυνού Λάρισας
Ρεπό – Φοίβος Γιάννουλης
8η αγωνιστική (21/11):
Α.Ο. Τρίκαλα– Ρεπό
ΑΕΛ – Α.Ο. Καλαμπάκας
Δαναοί Τρικάλων – Μύτικας Λάρισας
Γ.Σ. Σοφάδων – Άρης Τρικάλων
Νέοι Κεραυνού Λάρισας – ΕΑ Λάρισας
Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας – Φοίβος Γιάννουλης
9η αγωνιστική (5/12):
Μύτικας Λάρισας – ΑΕΛ
Α.Ο. Καλαμπάκας – Α.Ο. Τρίκαλα
Φοίβος Γιάννουλης – Νέοι Κεραυνού Λάρισας
ΕΑ Λάρισας – Γ.Σ. Σοφάδων
Άρης Τρικάλων – Δαναοί Τρικάλων
Ρεπό – Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
10η αγωνιστική (12/12):
Α.Ο. Καλαμπάκας – Ρεπό
Α.Ο. Τρίκαλα– Μύτικας Λάρισας
ΑΕΛ – Άρης Τρικάλων
Δαναοί Τρικάλων – ΕΑ Λάρισας
Γ.Σ. Σοφάδων – Φοίβος Γιάννουλης
Νέοι Κεραυνού Λάρισας – Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας
11η αγωνιστική (19/12):
Μύτικας Λάρισας – Α.Ο. Καλαμπάκας
Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας – Γ.Σ. Σοφάδων
Φοίβος Γιάννουλης – Δαναοί Τρικάλων
ΕΑ Λάρισας – ΑΕΛ
Άρης Τρικάλων – Α.Ο. Τρίκαλα
Ρεπό – Νέοι Κεραυνού Λάρισας

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here