Μπαράζ ανόδου, Γ’ Εθνική: τα αποτελέσματα όλων των ομίλων

0
68

Χθες έγιναν τα παιχνίδια της 4ης αγωνιστικής των αγώνων μπαράζ ανόδου στην Γ’ Εθνική κατηγορία.

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους είναι:

1ος όμιλος

Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης-Άρης Πετεινού 5-0

Πανθρακικός-Ηρακλής Αμουδιάς 1-0

Βύρων Καβάλας-Προσοτσάνη 0-0

Ρεπό: Καμπανιακός

Η βαθμολογία

1. Βύρων 8, 5-2

2. Πανθρακικός 7, 3-2

3. Ιπποκράτης 7, 4-5

4. Προσοτσάνη 4, 2-4

5. Καμπανιακός 4, 4-1

6. Ηρακλής Αμ. 2, 0-1

7. Άρης Πετεινού 0, 1-5

2ος όμιλος

ΠΑΟΚ Κρηστώνης-Μελιτέας Μελίτης 2-1

Επανωμή-ΑΟ Χανιώτης 0-2

Εθνικός Γιαννιτσών-Αστέρας Τριποτάμου 0-3

Ρεπό: Σβορώνος

Η βαθμολογία

1. Αστέρας Τρ. 9, 10-1

2. ΑΟ Χανιώτης 5, 3-2

3. ΠΑΟΚ Κρηστώνης 5, 7-0

4. Εθνικός Γ. 4, 3-6

5. Σβορώνος 4, 8-2

6. Επανωμή 4, 4-5

7. Μελιτέας 1, 2-15

3ος όμιλος

Ξηροβούνι-Αστέρας Πετριτή 0-3

Θύελλα Κατσικάς-Απόλλων Πάργας 0-3

Ν. Σελεύκεια-Αναγέννηση Στάνου 0-4

Ρεπό: Καστοριά

Η βαθμολογία

1. Αστέρας Πετρ. 10, 6-1

2. Αναγέννηση 7, 5-0

3. Καστοριά 6, 5-2

4. Απόλλων 6, 9-2

5. Θύελλα 6, 5-3

6. Ν. Σελεύκεια 0, 2-12

7. Ξηροβούνι 0, 1-12

4ος όμιλος

Πύρασος-Νεοχώρι 2-3

Μακεδονικός Φ.-Πυρσός 6-0

Αστέρας Κ.-Στυλίδα 0-3

Ρεπό: Δωτιέας Αγιάς

  1. Μακεδονικός Φ. 12, 13-1
  2. Νεοχώρι 7, 6-5
  3. Πύρασος 7, 15-4
  4. Δωτιέας 4, 3-4
  5. Στυλίδα 4, 3-1
  6. Αστέρας 0, 1-10
  7. Πυρσός 0, 1-17

5ος όμιλος

Πάτρα-Πανγυθεατικός 2-1

Τσιλιβή-Πανθουριακός 0-3

Πανηλειακός-Πανθυρεατικός 2-1

Ρεπό: Παλληξουριακός

Η βαθμολογία

  1. Πάτρα 10, 9-2
  2. Πανηλειακός 10, 6-1
  3. Πανθουριακός 5, 5-2
  4. Πανγυθεατικός 3, 1-2
  5. Παλληξουριακός 2, 1-2
  6. Πανθυρεατικός 1, 1-5
  7. Τσιλιβή 0, 0-6

6ος όμιλος

Αντίκυρα-Μοσχάτο 0-3

Χαλκίδα-Απόλλων Ευπαλίου 1-0

Αίολος-Παναργειακός 0-6

Ρεπό: Τενεάτης

Η βαθμολογία

1. Μοσχάτο 10, 11-2

2. Χαλκίδα 7, 6-1

3. Απόλλων 6, 4-3

4. Παναργειακός 5, 8-2

5. Τενεάτης 3, 5-5

6. Αντίκυρα 2, 3-7

7. Αίολος 0, 0-17

7ος όμιλος

Βύζας-Αστέρας Περάματος 7-0

Τυμπάκι-Απόλλων Αγίου Ιωάννη 2-1

Νίκη Σητείας-Αγίας Παρασκευή 1-0

Ρεπό: Ελλάς Ποντίων

Η βαθμολογία

  1. Ελλάς Ποντίων 7, 5-1
  2. Τυμπάκι 7, 3-1
  3. Βύζας 5, 8-3
  4. Αγία Παρασκευή 4, 8-2
  5. Απόλλων 4, 4-3
  6. Αστέρας 3, 2-16
  7. Νίκη 3, 1-5

8ος όμιλος

Μαρκό-Πανσαμιακός 5-0

Ελλάς Σύρου-Άρης Πετρούπολης 2-3

Ιάλυσος-Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου 4-0

Ρεπό: Αετός Λουτρών

Η βαθμολογία

1. Μαρκό 8, 7-1

2. Άρης Πετρ. 7, 23-3

3. Αετός Λουτρών 6, 5-2

4. Ιάλυσος 5, 6-2

5. Ελλάς Σύρου 4, 9-6

6. Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου 3, 2-6

7. Πανσαμιακός 0, 0-22

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here