Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής

0
9

Τα τέσσερα παιχνίδια της 18ης αγωνιστικής της Super League, με κορυφαίο το ντέρμπι των «δικεφάλων» ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και την ΑΕΚ, το εκτός έδρας παιχνίδι του Παναθηναϊκού με τη Λάρισα, για την Basket League και η μονομαχία της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με τη Λίβερπουλ για το Κύπελλο Αγγλίας, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

00:00 COSMOTE SPORT 4 HD Γιούτα Τζαζ – Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς NBA Μπάσκετ

02:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπρούκλιν Νετς – Μαϊάμι Χιτ NBA Μπάσκετ

11:00 COSMOTE SPORT 5 HD SS13 Brianconnet – Entrevaux 1 – Μόντε Κάρλο WRC

12:00 COSMOTE SPORT 5 HD SS14 Puget-Therniers – La Penne 2 – Μόντε Κάρλο WRC

13:00 COSMOTE SPORT 5 HD SS15 Brianconnet – Entrevaux 2 Power Stage – Μόντε Κάρλο WRC

13:15 Novasports 3HD Φορτούνα Σιτάρντ – Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδία Ποδόσφαιρο

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Ανδόρα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

13:30 Novasports 2HD Γιουβέντους – Μπολόνια  Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Λούτον FA Cup Ποδόσφαιρο

14:30 ΕΡΤ3 Ιωνικός – Τρίκαλα Ελληνικό Πρωτάθλημα Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Νυρεμβέργη – Ανόβερο Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 5HD  Κλαμπ Μπριζ – Γκενκ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Ατρόμητος-Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 24 HD Τζένοα – Κάλιαρι Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 4HD Βερόνα – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μπελεντίγιε – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Φούλαμ – Μπέρνλι FA Cup Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Μπρέντφορντ – Λέστερ FA Cup Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μαρίτιμο – Πάσος Φερέιρα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 Λάρισα – ΚΑΕ Παναθηναϊκός  Basket League Μπάσκετ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Έλτσε – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15 Novasports 3HD Παναιτωλικός – Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

17:25 Novasports 2HD ΠΑΣ Γιάννινα – Βόλος Super League Ποδόσφαιρο

17:45 Novasports 5HD Φέγενορντ – Αλκμααρ Eredivisie Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ – Κολωνία Bundesliga  Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Λίβερπουλ FA Cup  Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 4HD Λάτσιο – Σασσουόλο Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Βαλένθια – Μπασκόνια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Πάρμα – Σαμπντόρια Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Έβερτον – Σέφιλντ Γουένσντεϊ FA Cup Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Σεντ Ετιέν – Λιόν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ιντιάνα Πέισερς – Τορόντο Ράπτορς NBA Μπάσκετ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here