Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής

0
19

Τα παιχνίδια της Super League, με κορυφαίο το ντέρμπι κορυφής ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Ολυμπιακό, οι αναμετρήσεις της Basket League και ο τελικός του Australian Open ανάμεσα στον Ναδάλ και τον Μεντβέντεφ ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

01:00 Novasports 4HD Kentucky – Kansas NCAA Μπάσκετ

02:30 COSMOTE SPORT 7 HD Φιλαδέλφεια 76ερς – Σακραμέντο Κινγκς NBA Μπάσκετ

03:30 COSMOTE SPORT 4 HD Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Μπρούκλιν Νετς NBA Μπάσκετ

06:00 Eurosport 1 Κατερίνα Σινιάκοβα / Μπάρμπορα Κρεϊτσίκοβα – Μπεατρίζ Χαντάντ Μάια / Άννα Ντανίλινα Τένις

10:30 Eurosport 1 Ναδάλ – Μεντβέντεφ Τελικός Australian Open Τένις

13:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπιλμπάο – Μάλαγα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

14:30 Novasports 3HD Σεν Ζιλουάζ – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Βέροια – Θεσπρωτός Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 1 Απόλλων Πόντου – Ξάνθη Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Παναιτωλικός – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports Prime ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Σμύρνης Super League Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports 2HD Ντέρμπι – Μπέρμιγχαμ Championship Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Γαλλία – Δανία Τελικός Μικρός τελικός Παγκόσμιο ανδρών Χάντμπολ

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Αναντολού Εφές – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κάλεβ – Λοκομοτίβ Κουμπάν VTB United League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ3 Προμηθέας Πάτρας – Περιστέρι Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports 3 Λαύριο – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Ιωνικός – Απόλλων Πάτρας Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Καλλιθέα – Διαγόρας Super League 2 Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 3HD Γάνδη – Αντβέρπ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 COSMOTE SPORT 1 HD ΑΕΚ – Βόλος ΝΠΣ Super League Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 2HD Κάρντιφ – Νότιγχαμ Φόρεστ EFL Championship Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Σουηδία – Ισπανία Τελικός  Παγκόσμιο ανδρών Χάντμπολ

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπαρτσελόνα – Μπανταλόνα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

19:30 Novasports Prime ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Μπερζεράκ – Σεντ Ετιέν Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ατλάντα Χοκς – Λος Άντζελες Λέικερς NBA Μπάσκετ

20:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπράγκα – Μορεϊρένσε Liga Portugal Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Άρης Basket League Μπάσκετ

22:00 Novasports 3HD Κόρτραϊκ – Κλαμπ Μπριζ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Λανς – Μονακό Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σικάγο Μπουλς – Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς NBA Μπάσκετ

22:30 COSMOTE SPORT 3 HD Πόρτο – Μαρίτιμο Liga Portugal Ποδόσφαιρο

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here