Οι αθλητικές μεταδόσεις της Πέμπτης

0
15

To παιχνίδι του Ολυμπιακού με την Αναντολού Εφές για την Euroleague, o εξ αναβολής αγώνας του Ατρομήτου με τη Λαμία για τη Super League, η αναμέτρηση του Στέφανου Τσιτσιπά με τον Ίλια Ιβάσκα για το τουρνουά τένις του Ρότερνταμ και η αγωνιστική δράση στην Πρέμιερ Λιγκ ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

02:30 COSMOTE SPORT 4 HD Σάρλοτ Χόρνετς – Σικάγο Μπουλς NBA Μπάσκετ

03:30 Eurosport 2 Σνόουμπορντ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

03:30 Eurosport 1Καλλιτεχνικό πατινάζ ελεύθερο πρόγραμμα Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:00 Eurosport 2 Σνόουμπορντ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:00 Eurosport 1 Καλλιτεχνικό πατινάζ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:30 Eurosport 1 Αλπικό Σκι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς – Λος Άντζελες Λέικερς NBA Μπάσκετ

07:30 ΕΡΤ3 Σουηδία – Λετονία Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πεκίνο 2022

08:00 Eurosport 2 Σνόουμπορντ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

08:15 Eurosport 1 Αλπικό Σκι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:30 Eurosport 1 Σκι Ανώμαλου Δρόμου Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:40 Eurosport 2 Κέρλινγκ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:40 ΕΡΤ2 Φινλανδία – Σλοβακία Χόκεϊ επί πάγου Φάση Ομίλων Ανδρών

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μπότιτς φαν ντε Ζάντσουλπ – Τζίρι Λέχετσκα Τουρνουά Ρότερνταμ Τένις

13:00 Eurosport 2 Ελεύθερο σκι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:55 Eurosport 1 Πατινάζ ταχύτητας Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Σουνγού Κουόν – Αντρέι Ρούμπλεφ Τουρνουά Ρότερνταμ Τένις

15:30 Eurosport 1 Χόκεϊ επί πάγου Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:30 Eurosport 2 Λουτζ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Στέφανος Τσιτσιπάς – Ίλια Ιβάσκα Τουρνουά Ρότερνταμ Τένις

16:55 Eurosport 2 Χόκεϊ επί πάγου Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

17:15 Novasports Prime Ατρόμητος – Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 1HD Αταλάντα – Φιορεντίνα Κύπελλο Ιταλίας Ποδόσφαιρο

20:00 Novasports News Ναϊμέχεν – Γκόου Αχέντ Ιγκλς Κύπελλο Ολλανδίας Ποδόσφαιρο

20:30 COSMOTE SPORT 8 HD Τρεντίνο – Περούτζια CEV Champions League Ανδρών Βόλεϊ

21:00 Novasports Start Άλμπα Βερολίνου – Ζενίτ EuroLeague Μπάσκετ

21:00 Novasports 3HD Μονακό – Ζάλγκιρις EuroLeague Μπάσκετ

21:00 Novasports Prime Ολυμπιακός – Αναντολού Εφές EuroLeague Μπάσκετ

21:05 Novasports 4HD Μακάμπι Τελ Αβίβ – ΤΣΣΚΑ Μόσχας EuroLeague Μπάσκετ

21:30 Novasports 5HD Αρμάνι Μιλάνο – Μπασκόνια EuroLeague Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Γουλβς – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD Ναντ – Μπαστιά Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Γιουβέντους – Σασουόλο Κύπελλο Ιταλίας Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπιλμπάο – Βαλένθια Κύπελλο Ισπανίας Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 6 HD Γκρίκσπουρ-Φούκσοβιτς ATP 500 2022 Τουρνουά Ρότερνταμ Τένις

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here