Οι αθλητικές μεταδόσεις της Πέμπτης

0
13

Τα ματς Αταλάντα – Ολυμπιακός για το Europa League και Μίντιλαντ – ΠΑΟΚ για το Europa Conference League ξεχωρίζουν στο πλαίσιο με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας. Αναλυτικά οι επιλογές:

00:00 COSMOTE SPORT 6 HD Πάμπλο Καρένο Μπούστα – Φάμπιο Φονίνι ATP 500

03:00  Eurosport 1 Κέρλινγκ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

03:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μέμφις Γκρίζλις – Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς NBA

03:30 Eurosport 2 Ελεύθερο σκι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:30 Eurosport 1 Αλπικό Σκι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Λέικερς – Γιούτα Τζαζ NBA

05:30 Eurosport 2 Ελεύθερο σκι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

06:00 Eurosport 1 Χόκεϊ στον πάγο Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

06:15 Eurosport 2 Ελεύθερο σκι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

07:00 ΕΡΤ3 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πεκίνο Τελικός γυναικών

08:00 ΕΡΤ Sports 1 Ελεύθερο σκι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

08:25 Eurosport 1 Αλπικό Σκι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:00 Eurosport 2 Βορινό Σύνθετο Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:30 Eurosport 1 Πατινάζ ταχύτητας Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:00 Eurosport 1 Καλλιτεχνικό πατινάζ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:00 Novasports 6HD WTA 500 Ντουμπάι Τένις

13:00 Eurosport 2 Βορινό Σύνθετο Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00 WTA 500 Ντουμπάι Τένις

14:10 Eurosport 2 Κέρλινγκ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:30 COSMOTE SPORT 9 HD Αστάνα – Ούνικς Καζάν VTB United League

17:00 Eurosport 2 Γύρος Ανδαλουσίας Ποδηλασία

17:00 Novasports 6HD WTA 500 Ντουμπάι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

18:00 Eurosport 2 Γύρος Αλγκάρβε Ποδηλασία

19:00 Novasports 6HD WTA 500 Ντουμπάι Τένις

19:00 Novasports 4HD Τριέστε – Ντερτόνα Κύπελλο Ιταλίας

19:45 COSMOTE SPORT 5 HD Ντόρτμουντ – Ρέιντζερς UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 4 HD Μπαρτσελόνα – Νάπολι UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 9 HD Φενέρμπαχτσε – Σλάβια Πράγας UEFA Europa Conference League

19:45 COSMOTE SPORT 7 HD Σερίφ Τιρασπόλ – Μπράγκα UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 6 HD Ζενίτ – Μπέτις UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 3 HD Μίντιλαντ – ΠΑΟΚ UEFA Europa Conference League

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 250 Open 13 Provence

21:00 Novasports 5HD Μπουργκ – Γκραν Κανάρια Eurocup

21:45 Novasports 4HD Βίρτους Μπολόνια – Μπρίντιζι Κύπελλο Ιταλίας

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Λειψία – Ρεάλ Σοσιεδάδ UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Πόρτο – Λάτσιο UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μαρσέιγ – Κάραμπαγκ UEFA Europa Conference League

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 250 Open 13 Provence

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λέστερ – Ράντερς UEFA Europa Conference League

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Σεβίλλη – Ντινάμο Ζάγκρεμπ UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αταλάντα – Ολυμπιακός UEFA Europa League

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here