Οι αθλητικές μεταδόσεις της Πέμπτης

0
9

Οι αγώνες ρεβάνς του Ολυμπιακού με την Αταλάντα και του ΠΑΟΚ με τη Μίντιλαντ, για το Europa League και το Europa Conference League, αντίστοιχα, το ματς του Ολυμπιακού με την Αρμάνι Μιλάνο, για την Euroleague, η αναμέτρηση του Τσιτσιπά με τον Γουλφ, για το τουρνουά του Ακαπούλκο και το παιχνίδι της Σάκκαρη κόντρα στην Γκοφ για τα προημιτελικά του Qatar Open, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

00:15 COSMOTE SPORT 9 HD Αμέρικα Μινέιρο – Γκουαρανί Copa Libertadores Ποδόσφαιρο

02:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 500 2021 Abierto Mexicano Telcel, Αγώνας κυρίως ταμπλό Τένις

02:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ατλέτικο Παραναένσε – Παλμέιρας Recopa Sudamericana Ποδόσφαιρο

04:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 500 2021 Abierto Mexicano Telcel, Αγώνας κυρίως ταμπλό Τένις

06:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τζέι Τζέι Γουλφ – Στέφανος Τσιτσιπάς Abierto Mexicano Telcel Τένις

13:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μακένζι ΜακΝτόναλντ – Αντρέι Ρούμπλεφ Dubai Duty Free Tennis Championships, Προημιτελικός Τένις

14:30 Novasports 6 HD Μαρία Σάκκαρη-Κόκο Γκοφ Qatar Open, Προημιτελικός Τένις

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Χούμπερτ Χούρκατς – Γιανίκ Σίνερ Dubai Duty Free Tennis Championships, Προημιτελικός Τένις

17:00 Novasports 3HD Γεωργία – Β. Μακεδονία Προκριματικά FIBA World Cup 2023 Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 6 Νόβακ Τζόκοβιτς- Γίρι Βέσελι Dubai Duty Free Tennis Championships, Προημιτελικός Τένις

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ρικάρντας Μπεράνκις- Ντένις Σαποβάλοβ Dubai Duty Free Tennis Championships, Προημιτελικός Τένις

19:30 Novasports 4HD Αναντολού Εφές – Μακάμπι Τελ Αβίβ EuroLeague Μπάσκετ

19:45 COSMOTE SPORT 5 HD Ντινάμο Ζάγκρεμπ – Σεβίλλη UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

19:45 COSMOTE SPORT 4 HD Ράντερς – Λέστερ UEFA Europa Conference League Ποδόσφαιρο

19:45 COSMOTE SPORT 9 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Λειψία UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

19:45 COSMOTE SPORT 8 HD Λάτσιο – Πόρτο UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

19:45 COSMOTE SPORT 7 HD Γκάραμπαγκ – Μαρσέιγ UEFA Europa Conference League Ποδόσφαιρο

19:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ολυμπιακός – Αταλάντα UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

20:00 Novasports 5HD Ζάλγκιρις – Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague Μπάσκετ

20:00 Novasports 2HD Μπάγερν Μονάχου – ΤΣΣΚΑ Μόσχας EuroLeague Μπάσκετ

21:30 Novasports Start Μπασκόνια – Ούνικς Καζάν EuroLeague Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 6 HD Άρσεναλ – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 3HD Ισπανία – Ουκρανία Προκριματικά FIBA World Cup 2023 Μπάσκετ

21:45 Novasports Prime Ολυμπιακός – Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague Μπάσκετ

22:00 Novasports 4HD Βιλερμπάν – Αλμπα Βερολίνου EuroLeague Μπάσκετ

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ρέιντζερς – Ντόρτμουντ UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νάπολι – Μπαρτσελόνα UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σλάβια Πράγας – Φενέρμπαχτσε UEFA Europa Conference League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπράγκα – Σερίφ Τιρασπόλ UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπέτις – Ζενίτ UEFA Europa League Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD ΠΑΟΚ – Μίντιλαντ UEFA Europa Conference League Ποδόσφαιρο

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here