Οι αθλητικές μεταδόσεις της Παρασκευής

0
12

Ο αγώνας του Ολυμπιακού κόντρα στη Βιλερμπάν για την Euroleague και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

02:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ιντιάνα Πέισερς – Ντιτρόιτ Πίστονς NBA Μπάσκετ

02:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπρούκλιν Νετς – Φιλαδέλφεια 76ερς NBA Μπάσκετ

07:30 ΕΡΤ Sports 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα κολύμβησης 25μ. – 2η μέρα προκριματικοί Κολύμβηση

11:20 Eurosport 1 Βορινό σύνθετο Ράμσαου | Γυναίκες Σκι

12:30 Eurosport 1 Αλπικό Σκι Βαλ Γκαρντένα | Ανδρες Σκι

12:50 Eurosport 2 Ελεύθερο σκι Αλπ Ντ’ Ουέζ | Ανδρες και Γυναίκες Σκι

13:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τέιλορ Φριτς – Ντάνιελ Έβανς 5η θέση Ανδρών Τένις

14:15 Eurosport 1 Βορινό σύνθετο Ράμσαου | Γυναίκες Σκι

14:50 Eurosport 1 Λε Γκραν Μπορνάν | Ανδρες Δίαθλο

14:55 Eurosport 2 Παγκόσμιο Γκραν Πρι Σνούκερ

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Αντρέι Ρούμπλεφ – Ντένις Σαποβάλοφ 1ος ημιτελικός ανδρών Τένις

16:00 ΕΡΤ Sports 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα κολύμβησης 25μ. – 2η μέρα τελικοί Κολύμβηση

16:30 Eurosport 1 Άλμα με σκι Ράμσαου | Γυναίκες Σκι

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ραφαέλ Ναδάλ – Άντι Μάρεϊ 2ος ημιτελικός ανδρών

17:00 ΕΡΤ3 Κολοσσός – Περιστέρι Basket League Μπάσκετ

18:00 Eurosport 2 Λεουβάρντεν Κέρλινγκ

18:00 Eurosport 1 Άλμα με σκι Ενγκελμπεργκ | Προκριματικά, Ανδρες Σκι

18:00 Novasports 5HD Ούνικς Καζάν – Ζάλγκιρις EuroLeague Μπάσκετ

19:15 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – Φοίνικας Σύρου Volley League Ανδρών Βόλεϊ

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λάτσιο – Τζένοα Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 2HD Χόλσταϊν Κίελ – Ζανκτ Πάουλι Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

20:00 Άλμπα Βερολίνου – ΤΣΣΚΑ Μόσχας EuroLeague Μπάσκετ

20:00 Novasports 6HD Μονακό – Ζενίτ EuroLeague Μπάσκετ

20:55 Eurosport 1 Παγκόσμιο Γκραν Πρι Σνούκερ

21:00 Novasports Prime Ολυμπιακός – Βιλερμπάν EuroLeague Μπάσκετ

21:30 Novasports 3HD Μπάγερν Μονάχου – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Σαλερνιτάνα – Ίντερ Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 5HD Ερυθρός Αστέρας – Μπάγερν Μονάχου EuroLeague Μπάσκετ

22:00 Novasports Start Χιρόνα – Μπούργος Β’ Ισπανίας Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD Παρί FC – Λιόν Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Θέλτα – Εσπανιόλ La Liga Ποδόσφαιρο

23:00 Novasports 4HD St.Bonaventure – Virginia Tech NCAA Μπάσκετ

23:15 COSMOTE SPORT 8 HD Εστορίλ – Φαμαλικάο Liga Portugal Ποδόσφαιρο

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here