Οι αθλητικές μεταδόσεις της Παρασκευής

0
5

Το τέταρτο παιχνίδι του Ολυμπιακού με τη Μονακό, για τα πλέι οφ της Euroleague και η πρεμιέρα της Σάκκαρη στο Madrid Open απέναντι στη Μάντισον Κις ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

01:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα – Φλαμένγκο Copa Libertadores Ποδόσφαιρο

02:00 COSMOTE SPORT 7 HD Τορόντο Ράπτορς – Φιλαδέλφεια 76ερς NBA Playoffs Μπάσκετ

03:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μοντεβιδέο Γουόντερερς – Λανούς Copa Sudamericana Ποδόσφαιρο

05:00 COSMOTE SPORT 4 HD Γιούτα Τζαζ – Ντάλας Μάβερικς NBA Playoffs Μπάσκετ

09:55 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2022 Gran Premio Red Bull de Espana – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2022 Gran Premio Red Bull de Espana – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2022 Gran Premio Red Bull de Espana – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

12:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ Σνούκερ

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μιόμιρ Κετσμάνοβιτς – Νικολόζ Μπασιλασβίλι BMW Open Τένις

14:00 Novasports 6HD Μαρία Σάκκαρη – Μάντισον Κις Madrid Open Τένις

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μπότιτς φαν ντε Ζάντσουλπ – Κάσπερ Ρουντ BMW Open Τένις

14:10 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2022 Gran Premio Red Bull de Espana – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

14:30 ΕΡΤ Sports 1 ΔΕΗ Διεθνής Ποδηλατικός Γύρος Ελλάδας Ποδηλασία

15:05 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2022 Gran Premio Red Bull de Espana – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

15:15 ΕΡΤ3 ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΠΑΟΚ Κύπελλο Ελλάδας Χάντμπολ Ανδρών

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2022 BMW Open Τένις

16:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2022 Gran Premio Red Bull de Espana – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

16:15 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ Σνούκερ

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Χόλγκερ Ρούνε – Εμίλ Ρουουσουβουόρι BMW Open Τένις

18:00 COSMOTE SPORT 9 HD ACCS – Σπόρτινγκ Λισαβόνας UEFA Futsal Champions League Ποδόσφαιρο Σάλας

19:15 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – Ολυμπιακός Κύπελλο Ελλάδας Χάντμπολ Ανδρών

19:30 Novasports 2HD Ζανκτ Πάουλι – Νυρεμβέργη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

20:45 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ Σνούκερ

21:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπενφίκα – Μπαρτσελόνα UEFA Futsal Champions League Ποδόσφαιρο Σάλας

21:30 Novasports 3HD Ουνιόν Βερολίνου – Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 5HD ΚΠΡ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ EFL Championship Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD Μπάγερν Μονάχου – Μπαρτσελόνα EuroLeague Μπάσκετ

22:00 Novasports 2HD Στρασβούργο – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Σεβίλλη – Κάντιθ La Liga Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports Prime Μονακό – Ολυμπιακός EuroLeague Μπάσκετ

22:15 COSMOTE SPORT 8 HD Φαμαλικάο – Εστορίλ Liga Portugal Ποδόσφαιρο

22:30 Eurosport 2 PGA Tour Γκολφ

23:00 Novasports Start Λας Πάλμας – Μάλαγα Β’ Ισπανίας Ποδόσφαιρο

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here