Όλο το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Euro 2020

0
26

Μέσα από τη συχνότητα του ΑΝΤ1 θα έχουν την ευκαιρία οι φίλοι του ποδοσφαίρου να παρακολουθήσουν το Euro 2020. Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της διοργάνωσης:

Φάση ομίλων

Παρασκευή 11 Ιουνίου

22:00 Τουρκία – Ιταλία (Ρώμη) – ΑΝΤ1

Σάββατο 12 Ιουνίου

16:00 Ουαλία – Ελβετία (Μπακού) – ΑΝΤ1

19:00 Δανία – Φινλανδία (Κοπεγχάγη) – ΑΝΤ1

22:00 Βέλγιο – Ρωσία (Αγία Πετρούπολη) – ΑΝΤ1

Κυριακή 13 Ιουνίου

16:00 Αγγλία – Κροατία (Λονδίνο) – ΑΝΤ1

19:00 Αυστρία – Βόρεια Μακεδονία (Βουκουρέστι) – ΑΝΤ1

22:00 Ολλανδία – Ουκρανία (Αμστερνταμ) – ΑΝΤ1

Δευτέρα 14 Ιουνίου

16:00 Σκωτία – Τσεχία (Γλασκώβη) – ΑΝΤ1

19:00 Πολωνία – Σλοβακία (Δουβλίνο) – ΑΝΤ1

22:00 Ισπανία – Σουηδία (Μπιλμπάο) – ΑΝΤ1

Τρίτη 15 Ιουνίου

19:00 Ουγγαρία– Πορτογαλία (Βουδαπέστη) – ΑΝΤ1

22:00 Γαλλία – Γερμανία (Μόναχο) – ΑΝΤ1

Τετάρτη 16 Ιουνίου

16:00Φινλανδία – Ρωσία (Αγία Πετρούπολη) – ΑΝΤ1

19:00 Τουρκία – Ουαλία (Μπακού) – ΑΝΤ1

22:00 Ιταλία – Ελβετία (Ρώμη) – ΑΝΤ1

Πέμπτη 17 Ιουνίου

16:00 Ουκρανία – Βόρεια Μακεδονία (Βουκουρέστι) – ΑΝΤ1

19:00 Δανία – Βέλγιο (Κοπεγχάγη) – ΑΝΤ1

22:00 Ολλανδία – Αυστρία (Άμστερνταμ) – ΑΝΤ1

Παρασκευή 18 Ιουνίου

16:00 Σουηδία – Σλοβακία (Δουβλίνο) – ΑΝΤ1

19:00 Κροατία – Τσεχία (Γλασκώβη) – ΑΝΤ1

22:00 Αγγλία – Σκωτία (Λονδίνο) – ΑΝΤ1

Σάββατο 19 Ιουνίου

16:00 Ουγγαρία – Γαλλία (Βουδαπέστη) – ΑΝΤ1

19:00 Πορτογαλία – Γερμανία (Μόναχο) – ΑΝΤ1

22:00 Ισπανία – Πολωνία (Μπιλμπάο) – ΑΝΤ1

Κυριακή 20 Ιουνίου

19:00 Ιταλία – Ουαλία (Ρώμη) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

19:00 Ελβετία – Τουρκία (Μπακού) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

Δευτέρα 21 Ιουνίου

19:00 Βόρεια Μακεδονία – Ολλανδία (Άμστερνταμ) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

19:00 Ουκρανία – Αυστρία (Βουκουρέστι) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

22:00 Ρωσία – Δανία (Κοπεγχάγη) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

22:00 Φινλανδία – Βέλγιο (Αγία Πετρούπολη) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

Τρίτη 22 Ιουνίου

22:00 Τσεχία – Αγγλία (Λονδίνο) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

22:00 Κροατία – Σκωτία (Γλασκώβη) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

Τετάρτη 23 Ιουνίου

19:00 Σλοβακία – Ισπανία (Μπιλμπάο) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

19:00 Σουηδία – Πολωνία (Δουβλίνο) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

22:00 Γερμανία – Ουγγαρία (22:00, Μόναχο) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

22:00 Πορτογαλία – Γαλλία (22:00, Βουκουρέστι) – ΑΝΤ1 ή Μακεδονία TV

Νοκ άουτ – Φάση των «16»

Σάββατο 26 Ιουνίου

2Α – 2Β (19:00, Άμστερνταμ) – ΑΝΤ1

1Α – 2Γ (22:00, Λονδίνο) – ΑΝΤ1

Κυριακή 27 Ιουνίου

3: 1Γ – 3Δ/Ε/ΣΤ (19:00, Βουδαπέστη) – ΑΝΤ1

4: 1Β – 3Α/Δ/Ε/ΣΤ (22:00, Μπιλμπάο) – ΑΝΤ1

Δευτέρα 28 Ιουνίου

5: 2Δ – 2Ε (19:00, Κοπεγχάγη) – ΑΝΤ1

6: 1ΣΤ-3Α/Β/Γ (22:00, Βουκουρέστι) – ΑΝΤ1

Τρίτη 29 Ιουνίου

7: 1Δ – 2ΣΤ (19:00, Δουβλίνο) – ΑΝΤ1

8: 1Ε – 3Α/Β/Γ/Δ (22:00, Γλασκώβη) – ΑΝΤ1

Προημιτελικοί

Παρασκευή 2 Ιουλίου

ΠΡ1: Νικητής 6 – Νικητής 5 (19:00, Αγία Πετρούπολη) – ΑΝΤ1

ΠΡ2: Νικητής 4 – Νικητής 2 (22:00, Μόναχο) – ΑΝΤ1

Σάββατο 3 Ιουλίου

ΠΡ3: Νικητής 3 – Νικητής 1 (19:00, Μπακού) – ΑΝΤ1

ΠΡ4: Νικητής 8 – Νικητής 7 (22:00, Ρώμη) – ΑΝΤ1

Ημιτελικοί

Τρίτη 6 Ιουλίου

ΗΜ1: Νικητής ΠΡ2 – Νικητής ΠΡ1 (22:00, Λονδίνο) – ΑΝΤ1

Τετάρτη 7 Ιουλίου

ΗΜ2: Νικητής ΠΡ4 – Νικητής ΠΡ3 (22:00, Λονδίνο) – ΑΝΤ1

Τελικός

Κυριακή 11 Ιουλίου

Νικητής ΗΜ1 – Νικητής ΗΜ2 (22:00, Λονδίνο) – ΑΝΤ1

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here