Αποστολή εκτός έδρας για το Καστράκι

0
40

Το Καστράκι για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας του β’ ομίλου θ’ αγωνιστεί στο γήπεδο της Μουριάς απέναντι στον Πορταϊκό.

Αυτό είναι το πρώτο εκτός έδρας ματς για την ομάδα του Καστρακίου η οποία θα προσπαθήσει να το συνδυάσει και με ένα θετικό αποτέλεσμα.

Το Καστράκι στην πρώτη αγωνιστική δεν κατάφερε να κάνει την ιδανική πρεμιέρα καθώς έφερε 2-2 με το Κεφαλόβρυσο και μάλιστα ισοφάρισε στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων.

Από εκεί και πέρα αυτό το παιχνίδι πέρασε και βλέπει το επόμενο παιχνίδι ως μια ευκαιρία για να πετύχει την πρώτη του επιτυχία στο φετινό πρωτάθλημα.

Ο Πορταϊκός που δεν αγωνίστηκε τη δεύτερη αγωνιστική λόγω του ρεπό θέλει στο αυριανό παιχνίδι να συνεχίσει την φετινή του πορεία όπως άρχισε, δηλαδή με εντός έδρας νίκη.

Το παιχνίδι θα ξεκινήσει στις 15.00 και διαιτητής θα είναι ο Κοντίνος με βοηθούς τους Ν. Καπερώνη και Βουτσελά.